2010 yılında 13 yaşındaki kıza yapılan tecavüz davasına bakanlık müdahil oldu

İstanbul'da 13 yaşındaki bir kızın 2010 yılında 15 kişinin tecavüzüne uğradığı iddiasına ilişkin açılan davaya Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı da müdahil oldu. Bakanlık, mağdur kızın şu anda evli olduğu ve olayın tekrar ortaya çıkmasına tepkili.

2010 yılında 13 yaşındaki kıza yapılan tecavüz davasına bakanlık müdahil oldu
  • Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın 2010 yılında İstanbul'da 13 yaşındaki bir kızın 15 kişinin tecavüzüne uğradığı iddiasına ilişkin açılan davaya müdahil olduğu öğrenildi.
  • 2010 yılında İstanbul'da 13 yaşındaki A.A.'ya "Görüntüleri ağabeyine izletiriz. Abin cezaevinden kaçar seni öldürür" diyerek şantaj yaparak çıkan tecavüz haberlerine Bakanlık kaynakları açıklık getirdi.
  • Kaynaklar, olayın 13 yıl önce yaşandığını, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı olarak davaya müdahil olduklarını ve mahkeme tarafından verilen karara itiraz ettiklerini, kararın istinaf aşamasında bozulması üzerine sanıkların yeniden yargılandıklarını belirtti.
  • Öte yandan, A.A'nın söz konusu haberlere tepkili olduğu, şu anda mutlu bir evliliği bulunduğu ve tekrar bir travma yaşamak istemediği öğrenildi.
Eşini öldürüp intihar etti Sahte diplomalı belediye çalışanı belediyeyi hortumladı Bir öğretmene şiddet olayı daha! Kendine jiletle zarar veren şahıs son anda durduruldu