Ankara'da cani baba ailesini katletti! 5 yaşındaki kızının haykırışları kahretti: Dur baba yapma

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde boşanma sürecindeki eşi ile 5 yaşındaki kızını katleden baba intihara kalkıştı. 5 yaşındaki kızın "dur baba yapma" feryadı boğazları düğümledi.

  • Korkunç olay, Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde gerçekleşti.
  • İddialara göre, 55 yaşındaki Yakup Koca boşanma sürecindeki eşi Semiha Koca ile konuşmak için binanın kamelyasına çağırdı.
  • 43 yaşındaki Semiha Koca 5 yaşındaki kız çocuğu H.K.'yi alarak kamelyaya indi.
  • Yakup Koca ve Semiha Koca henüz bilinmeyen bir sebepten tartışmaya başladı.
  • Tartışmanın büyümesiyle Yakup Koca, yanında bulundurduğu silahı ile boşanma sürecindeki Semiha Koca'ya ve kızı H.K.'ye ateş ederken daha sonra kendi kafasına sıkarak intihara teşebbüs etti.
  • İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri gönderildi.
  • Olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri anne ve 5 yaşındaki kız çocuğunun yaşamını yitirdiğini tespit ederken Yakup Koca'yı ise hastaneye sevk etti.
  • Emniyet, olay ile ilgili inceleme başlattı.

'DUR BABA YAPMA'

  • Olayın görgü şahitlerinden Fatma Erciyes ise şöyle konuştu:
"Önce oyuncak silah sesleri zannettim. Çok gürültülü değildi. O sırada bir kadın düz koştu. Öldüren beyin kız kardeşiymiş sonradan öğrendim. Olay anını da kaydetmek istedim. Korktum bana da silah atar diye. Çardakta oldu olay. İlk önce 1-2 el silah sesi geldikten sonra çocuk sesi duydum 'dur baba yapma' diye. En sonda hanımefendi buraya doğru koşarken bir silah sesi daha geldi. En son sarınım beyefendi kendine sıktı. Sonradan gelip baktıklarında hepsi yerde yatıyordu. Hanımefendi sanırım bir ay önce annesinin yanına taşınıyor. Kadın boşanmak istiyormuş ama barıştırmak istemiş aileler. Zaten kız kardeş gelmiş buluşsunlar ve konuşsunlar diye ama kadın katiyen görüşmek istemiyormuş. Komşuları böyle diyor benim de çok samimiyetim yok. 'Çocuğu son kez göreyim' demiş ve aşağıya indirmiş. Olay böyle gerçekleşmiş. Silahla gelmiş. Kız kardeşi de silahla geldiğini biliyormuş ama ona rağmen barıştırmak istemiş. İlk önce eşine sıkmış. Sonra çocuğuna ve kendisine sıkmış. Kadının vefat ettiğini duydum ve çocuk da cansız yatıyordu. Çocuk yerde kadın kamelyada yatıyordu. 5 ile 6 yaşlarında bir çocuktu. Bitmek üzere olan bir evlilikmiş. Ya benimsin ya kara toprağın diyerek her zamanki gibi kadın cinayeti."

Ankara'da cani baba ailesini katletti! 5 yaşındaki kızının haykırışları kahretti: Dur baba yapma - Resim : 1

Ankara'da cani baba ailesini katletti! 5 yaşındaki kızının haykırışları kahretti: Dur baba yapma - Resim : 2

Huzurevinde hastaya şiddet! O anlar kamerada Sinop'ta feci kaza! İlk belirlemelere göre 4 kişi öldü Ankara'da sır ölüm! Sırrı Sakık'ın oğlu gözaltına alındı