Antalya'da 5 çocuğa cinsel istismar! Bakanlık olaya el attı... Suç duyurusunda bulunuldu

Antalya'nın Alanya ilçesinde istismarda bulunan 20 yaşındaki eğitmenin ifade verip serbest bırakılması gündem olmuştu. Devreye Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, özel yurtta 5 çocuğa cinsel istismarda bulunulduğu iddiasıyla ilgili suç duyurusunda bulunulduğu açıklandı.

Antalya'da 5 çocuğa cinsel istismar! Bakanlık olaya el attı... Suç duyurusunda bulunuldu

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Antalya'nın Alanya ilçesindeki erkek öğrenci yurdunda eğitmenin 5 çocuğa cinsel istismarda bulunduğu ve ifadesinin ardından serbest bırakıldığı iddiasına ilişkin açıklama yaptı.

Açıklamada, "Bakanlık avukatlarımız tarafından olayla ilgili suç duyurusunda bulunduk. Yargılama sürecine müdahil olarak, suçluların en ağır cezayı almasının yakın takipçisi olacağız. Mağdur çocuklara ve ailelerine yönelik başta psikososyal destek olmak üzere hizmet modeli çalışmamız devam etmektedir" denildi.

İstanbul Arnavutköy'de 3 katlı fabrikada yangın Taksim'deki bir AVM'de kadınlar saç saça baş başa kavgaya tutuştu: Ne bakıyorsun deyip tekme attım Batman'ı sel vurdu! Anne ve 3 çocuğunun cesedi bulundu Manisa'da anne kızın cesedi asansörde bulunmuştu! Nasıl öldürüldüğü ortaya çıktı