Diyarbakır'da iki kamyonet çarpıştı: 3'ü çocuk 7 yaralı
Diyarbakır Silvan'da bir kamyonet kontrolden çıktı. Karşı şeride geçerek başka bir kamyonetle çarpıştığı kazada 3'ü çocuk 7 kişi yaralandı. Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, kazayla ilgili inceleme başlatıldı.
![Diyarbakır'da iki kamyonet çarpıştı: 3'ü çocuk 7 yaralı](https://img.haberet.com/rcman/Cw820h460q95gc/storage/files/images/2023/11/18/diyarbakirda-iki-kamyonet-carpisti-3u-cocuk-7-yarali-saui.jpg)
- Diyarbakır Silvan'da bir kamyonetin kontrolden çıkması sonucu 7 kişi yaralandı.
- Adil G. (56) idaresindeki 54 DZ 923 plakalı kamyonet, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu karşı şeride geçerek Serdal O. (36) idaresindeki 21 GJ 244 plakalı kamyonetle çarpıştı.
- Yaralıların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, kazayla ilgili inceleme başlatıldı.