Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Zirvesi'ne katılmak için ABD'de

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Washington'daki NATO Zirvesi'ne katılacak ve bazı devlet ve hükümet başkanlarıyla da ikili görüşmeler gerçekleştirecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan NATO Zirvesi'ne katılmak için ABD'de
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'ne katılmak üzere özel uçak "TUR" ile ABD'nin başkenti Washington'a gitti.
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Andrews Askeri Hava Üssü'nde TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Türkiye'nin Washington Büyükelçisi Sedat Önal, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün ve diğer ilgililer karşıladı.

ERDOĞAN'A FİDAN VE KALIN DA EŞLİK ETTİ

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan ile birlikte Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, MİT Başkanı İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Hasan Doğan, Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı, Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün ve Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkan Yardımcısı Çağatay Özdemir ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan da Washington'a gitti.
  • NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi kapsamında devlet ve hükümet başkanları toplantısına katılacak olan Erdoğan, bugün NATO'nun 75. Yıl Anma Etkinliği'ne iştirak edecek.
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, bazı devlet ve hükümet başkanlarıyla ikili görüşmeler de gerçekleştirecek.
Prens Harry ile Meghan arasında kriz Putin ile Modi, Moskova'da görüştü Rus mahkemesinden Volkswagen’e 16,9 milyar ruble ceza Biden, Parkinson tedavisi mi görüyor?