İsrail askerleri bir anne ve oğluna ateş açtı

Gazze'de soykırım yapan İsrail ordusu, Şeyh Rıdvan'da yerinden edilen bir aileye saldırdı. İsrail güçleri, bir anne ve küçük çocuğunun üzerine doğrudan ateş açtı.

İsrail askerleri bir anne ve oğluna ateş açtı
  • İsrail keskin nişancıları, kaldıkları yerden sürgün ettiği Filistinlileri hedef almaya devam ediyor. Evlerinden zorla sürgün edilen Filistinliler, İsrail tankları ve keskin nişancılarının saldırılarına maruz kalıyor.
  • İsrail'in Gazze kentindeki Şeyh Rıdvan Mahallesi sokaklarında gerçekleşen ve sivilleri hedef alan saldırı anlarına ait video görüntüsü Filistin yerel medyası ve sosyal medyada paylaşıldı.

İsrail askerleri bir anne ve oğluna ateş açtı - Resim : 1

  • Görüntülerde, sokak ortasında İsrail keskin nişancıları tarafından doğrudan hedef alınan bir anne ve küçük oğlu yüz üstü yerde uzanıyor.
  • Videoda, annenin hareketsiz olduğu, küçük çocuğun ise ara ara kımıldadığı, keskin nişancıların ise ateş açmaya devam ettiği görülüyor.

İsrail askerleri bir anne ve oğluna ateş açtı - Resim : 2

  • Çevredeki Filistinlilerden biri yerde sürünerek uzattığı uzun bir tahta parçası yardımıyla, açılan ateş arasında yaralı çocuğu kendine doğru çekmeyi başarıyor.
  • Sokak ortasında hedef alınan anne ve oğlunun son durumuyla ilgili henüz bir bilgi alınamadı.

İsrail askerleri bir anne ve oğluna ateş açtı - Resim : 3

Almanya vatandaşı Bangkok-Münih seferini yapan uçakta öldü Myanmar'da kadın ve erkeklere zorunlu askerlik uygulaması getiriliyor Kassam Tugayları İsrail'in 2 İsrailli esiri öldürdüğünü duyurdu Husilerden İsrail'e Refah tehdidi