ebebek’in yeni Pazarlama Direktörü Itır Erel Ergül oldu

Anne ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve alışveriş sonrası desteğiyle karşılayan ebebek’te Pazarlama Direktörlüğü görevine Itır Erel Ergül atandı.

ebebek’in yeni Pazarlama Direktörü Itır Erel Ergül oldu

Birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünleri hem fiziksel hem online mağazasında bebeveynlerle buluşturan ebebek’te 28 Mart 2024’ten itibaren Pazarlama Direktörlüğü görevini Itır Erel Ergül yürütecek. TED Ankara Koleji’nden 2003 yılında, Bilkent Üniversitesi İşletme bölümünden 2007 yılında mezun olan Itır Erel Ergül, Birmingham Üniversitesi’nde Stratejik Pazarlama ve Yönetim Danışmanlığı üzerine Master eğitimini Onur Öğrencisi olarak tamamladı. İş hayatına aile şirketinde başladıktan sonra 2010 Nisan ayı itibarıyla HSBC'de Management Trainee olarak önce Nakit Yönetimi ardından Kredi Kartı Ürün Yönetimi departmanlarında Uzman olarak çalıştıktan sonra Advantage Kredi Kartı Yönetmeni oldu. 2012 yılında Turkcell’de Turkcell Cüzdan Ürün ve Pazarlama Yöneticisi olarak çalışan Ergül, daha sonra Segment Yönetimi departmanında Sadakat Programları Yöneticisi olarak görev aldı. 2015- 2024 yılları arasında Beymen’de sırasıyla Beymen Club Pazarlama Yöneticisi, Beymen Club Pazarlama Müdürü, Beymen Pazarlama Müdürü ve son olarak tüm kategori, kanal, marka, kampanya ve pazarlama analitiğinden sorumlu Beymen Ticari Pazarlama Direktörlüğü görevlerini üstlenen Ergül’ün pazarlama alanında güçlü bir deneyimi bulunuyor.

ebebek’in yeni Pazarlama Direktörü Itır Erel Ergül oldu - Resim : 1

e-ticaret platformu olarak kurulduğu 2001 yılından bu yana her yıl milyonlarca bebeveyne hem online hem de 65 ilde 242 mağaza ile hizmet veren ebebek insan kaynağına ve altyapısına yaptığı yatırımlarla büyüme stratejisini sürdürüyor. İnsan odaklı yaklaşımıyla hizmet kalitesini her geçen gün artıran ebebek, anne-bebek ürünleri sektörüne değer katmaya devam ediyor.

ebebek Hakkında

ebebek, annenin ve bebeğin, doğum öncesinden başlayıp 4 yaşa kadar uzanan süreçteki tüm ihtiyaçlarını; kaliteli ürünler, güler yüzlü kadro, yüksek hizmet standartları, hesaplı fiyatlar, uzman bilgisi ve alışveriş sonrası desteğiyle günün 24 saati karşılayan bir internet sitesi ve mağazalar zinciridir. 2001 yılında e-ticaret sitesi ile başladığı tecrübesini 2003 yılı başında fiziki mağazacılığa taşıyan ebebek; ebebek.com internet satış sitesi ve 65 ildeki 242 mağazasıyla anne-babalara hizmet vermeye devam ediyor.

Kaynak: haberet.com

Sarar’da Bahar, Şıklığıyla Geldi! Koton’dan TÜSİAD’ın yönetimde kadın temsilini artırma çağırısına destek Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan'dan enflasyon mesajı Network ile Bayram Şıklığı