Ekonomi Koordinasyon Kurulu Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı: Sosyal refahı kalıcı olarak artıracağız

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığında yapılan Ekonomi Koordinasyon Kurulu'ndan (EKK) yapılan açıklamada enflasyonla mücadele ve kalıcı sosyal refah vurgusu yapıldı.

Ekonomi Koordinasyon Kurulu Cevdet Yılmaz başkanlığında toplandı: Sosyal refahı kalıcı olarak artıracağız
  • Ekonomi Koordinasyon Kurulu (EKK), Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz başkanlığında bir araya geldi.
  • Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen toplantıya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel, Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan ile ilgili kurum ve kuruluşların temsilcileri de katıldı.
  • Yapılan açıklamada, "Temel önceliğimiz olan enflasyon ile mücadelemizi sürdürecek, Türkiye Yüzyılı vizyonu ile sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak, sosyal refahı kalıcı olarak artıracağız." denildi.
İçişleri Bakanlığı 1608 sözleşmeli personel alımı yapacak Bakan Göktaş duyurdu: Türkiye Aile Destek Programı ödemeleri yarın yapılacak İş yeri kiralarında tavan zam oranı belli oldu Nisan ayı kira artış oranı belli oldu!