Son dakika! Bakan Mehmet Şimşek açıkladı: Kredi kartında taksit kalkıyor mu?

Son dakika haberleri... Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Dezenformasyonla Mücadele Merkezi'nin kredi kartı açıklamasını alıntılayarak, "Piyasalarda tedirginlik ve güvensizlik oluşturmaya yönelik kasıtlı haberler dolaşıma sokulmaktadır." değerlendirmesini yaptı.

Son dakika! Bakan Mehmet Şimşek açıkladı: Kredi kartında taksit kalkıyor mu?
  • Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, kamuoyunda çok konuşulan kredi kartı düzenlemesi ile ilgili paylaşım yaptı.

Son dakika! Bakan Mehmet Şimşek açıkladı: Kredi kartında taksit kalkıyor mu? - Resim : 1

"AYNEN DEVAM"

  • Taksitlerin kaldırıldığı haberlerinin yalanlandığı açıklamayı alıntılayan Şimşek, "Kurala dayalı ve öngörülebilir politikalarımız seçim sonrası dönemde de aynen devam…" ifadesini kullandı.

Son dakika! Bakan Mehmet Şimşek açıkladı: Kredi kartında taksit kalkıyor mu? - Resim : 3

"UYGULAYACAĞIMIZ POLİTİKALARI NET BİR ŞEKİLDE ORTAYA KOYDUK"

  • Bakan Şimşek, "Piyasalarda tedirginlik ve güvensizlik oluşturmaya yönelik kasıtlı haberler dolaşıma sokulmaktadır. Orta Vadeli Programımızda uygulayacağımız politikaları net bir şekilde ortaya koyduk. Kurala dayalı ve öngörülebilir politikalarımız seçim sonrası dönemde de aynen devam edecektir. Bu çerçevede vatandaşlarımızdan istirham ediyorum; lütfen bizden duymadığınız hiçbir habere itibar etmeyiniz." değerlendirmesini yaptı.

Son dakika! Bakan Mehmet Şimşek açıkladı: Kredi kartında taksit kalkıyor mu? - Resim : 4

Güncel döviz kuru: Dolar ve euro güne nasıl başladı? Bugün çeyrek altın ne kadar, gram altın kaç lira? Bitcoin yükselişe devam ediyor Kredi kartına taksit kaldırıldı mı? Resmi açıklama geldi