Bakan Koca açıkladı: Gazze'den 61 hasta daha Türkiye'ye gelecek

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, önceki günlerde 41 hastanın geldiği Gazze'den 61 hastanın daha Türkiye'ye geleceğini açıkladı. Bakan Koca yaptığı açıklamada, "Gazzeli her hastanın tedavisi kardeşlerimize ve yaralanmış insanlık vicdanına karşı görevimizdir” ifadelerini kullandı.

Bakan Koca açıkladı: Gazze'den 61 hasta daha Türkiye'ye gelecek
  • Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, önceki günlerde İsrail'in ablukası sebebiyle ihtiyaç sahibi olan 41 hastanın geldiği Gazze'den 61 hastanın daha Türkiye'ye geleceğini açıkladı.
  • Bakan Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “61 hastayla 49 refakatçinin daha Gazze’den Mısır’a geçişi bu akşam sağlandı. Geceyi El-Ariş’te hastanede geçirecek olan hastaların sabah uçakla Ankara’ya getirilmesi planlanıyor. Gazzeli her hastanın tedavisi kardeşlerimize ve yaralanmış insanlık vicdanına karşı görevimizdir” ifadelerini kullandı.
Buket Aydın ile Ayinesi İş | Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan Ogün Samast için yeni iddianame Emekliye 5000 TL ikramiyede ek düzenleme! Gözler Kabine'ye çevrildi Gazze'deki 44 Türk vatandaşı İstanbul'a getirildi