Buket Aydın yayını terk etti: Şaban Sevinç özür diledi

TV100'de "Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade" programında Buket Aydın ile Şaban Sevinç arasında tartışma çıktı. Gerginliğin artması üzerine Buket Aydın yayını terk edince Şaban Sevinç özür diledi.

  • TV100'de "Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade" programına konuk olan Haberet Genel Yayın Yönetmeni Buket Aydın ile Bizim TV Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç arasında tartışma çıktı.
  • Şaban Sevinç'in "Parayla pek çok şeyi satın alabilirsin, pahalı saat alabilirsin ama CHP delegesi satın alamazsın, kredi kartıyla saat almaya benzemiyor bu" sözlerine Buket Aydın, "Ben kredi kartıyla saat almadım" yanıtını verdi.

Buket Aydın yayını terk etti: Şaban Sevinç özür diledi - Resim : 1

  • Sevinç'in "Sana demiyorum" demesi üzerine Aydın, "Kime diyorsun? Seni kim böyle yönlendiriyor, şov yapma, haddini bil. Bu adam çok saygısız ve terbiyesiz bir insan, ben bu yayını terk ediyorum. Ben bu kadar rezil, seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem" diyerek, yayını terk etti.

Buket Aydın yayını terk etti: Şaban Sevinç özür diledi - Resim : 2

ÖZÜR DİLEDİ

  • Şaban Sevinç, yayını terk eden Buket Aydın'dan özür diledi.

Buket Aydın yayını terk etti: Şaban Sevinç özür diledi - Resim : 3

Canlı yayında sert tartışma Özgür Özel davet etti, vatandaşlar yaptı Hazine ve Maliye Bakanlığı'ndan CHP'li ismin iddialarına yanıt 15 Ekim'e kadar yasaklandı