Nevşehir'de besicilik yapan Recep Tayyip Erdoğan milletvekili aday adayı oldu! "Davaya emek vermek için..."

Nevşehir'de besicilik yapan 24 yaşındaki Recep Tayyip Erdoğan AK Parti'den milletvekili aday adayı oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile isim ve soy isim benzerliği olan Erdoğan, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın okuduğu bir şiirden dolayı hapse girmesinin 3'üncü gününde ben doğmuşum. Babam, bunun ardından benim ismimi Recep Tayyip olarak koymuş. Bu durumdan oldukça memnunum" dedi.

Nevşehir'de besicilik yapan Recep Tayyip Erdoğan milletvekili aday adayı oldu! "Davaya emek vermek için..."

Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Kavak beldesinde besicilik yapan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'den milletvekili aday adaylığı başvurusu yaptı.

Nevşehir'de besicilik yapan Recep Tayyip Erdoğan milletvekili aday adayı oldu! "Davaya emek vermek için..." - Resim : 1

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile isim ve soy isim benzerliği yaşayan Erdoğan, "Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın okuduğu bir şiirden dolayı hapse girmesinin 3'üncü gününde ben doğmuşum. Babam, bu gelişmenin ardından benim ismimi Recep Tayyip olarak koymuş. 2001 yılında da Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın AK Parti’yi kurmasıyla birlikte ailem bir gönüllülük ruhu içerisinde AK Parti'nin bir neferi olarak çalıştı ve halen de bu yönde gayret gösteriyor. Ben de bu yolda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ının davasına emek vermek için milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulunmaya karar verdim. Ailem ve arkadaşlarım ismimin Recep Tayyip Erdoğan olması nedeniyle benimle daha yakından ilgileniyorlar. Bu durumdan oldukça memnunum. Allah bana Recep Tayyip Erdoğan gibi yaşamayı nasip etsin" diye konuştu.

Nevşehir'de besicilik yapan Recep Tayyip Erdoğan milletvekili aday adayı oldu! "Davaya emek vermek için..." - Resim : 2

AK Parti İl Başkanı Ali Kemikkıran ise, "Halkımızın AK Parti’ye karşı gösterdikleri bu yoğun teveccüh bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın isimdaşının da şehrimizde AK Parti’den milletvekili aday adayı olması bizleri oldukça sevindirdi" dedi.

Nevşehir'de besicilik yapan Recep Tayyip Erdoğan milletvekili aday adayı oldu! "Davaya emek vermek için..." - Resim : 3

Nevşehir'de besicilik yapan Recep Tayyip Erdoğan milletvekili aday adayı oldu! "Davaya emek vermek için..." - Resim : 4

Nevşehir'de besicilik yapan Recep Tayyip Erdoğan milletvekili aday adayı oldu! "Davaya emek vermek için..." - Resim : 5

Nevşehir'de besicilik yapan Recep Tayyip Erdoğan milletvekili aday adayı oldu! "Davaya emek vermek için..." - Resim : 6

Kaynak: DHA

Nevşehir Recep Tayyip Erdoğan AK Parti
1999 Marmara depreminden 6 kat daha fazla 3 bakan selin vurduğu Şanlıurfa'da! "Milletimizle bu yaraları saracağız" Bakan Çavuşoğlu Mısır'a gidiyor CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu HDP ziyaretine ilişkin konuştu