Sarıkamış Belediye Başkanı MHP'li Harun Hayali önce kalp krizi sonra beyin kanaması geçirdi

Kars'ın Sarıkamış ilçesinin Belediye Başkanı MHP'li Harun Hayali, göğüs ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede tedavi altına alındı. Kalp krizi geçirdiği belirlenen ve yoğun bakıma kaldırılan Hayali, bu kez de beyin kanaması geçirdi. Durumu ağır olan Hayali, tedavi için İzmir'e sevk edildi.

Sarıkamış Belediye Başkanı MHP'li Harun Hayali önce kalp krizi sonra beyin kanaması geçirdi
  • Sarıkamış Belediye Başkanı Harun Hayali, sabah saatlerinde göğsündeki ağrı şikayetiyle Sarıkamış Devlet Hastanesine gitti.
  • Burada muayene edilen Hayali'nin kalp krizi geçirdiğini belirleyen doktorlar, Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi'ne sevk etti.

ÖNCE KALP KRİZİ SONRA BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ

  • Öğlen saatlerinde anjiyo olan ve yoğun bakım servisinde tedavi altına alınan Başkan Hayali'nin bu sırada beyin kanaması da geçirdiği belirlendi.

İZMİR'E SEVK EDİLDİ

  • Kars Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ziya Polat, Sarıkamış Kaymakamı Enis Aslantatar ve Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu hastaneye gelerek, Hayali'nin durumu hakkında doktorlardan bilgi aldı.
  • Sağlık heyeti, Başkan Harun Hayali'nin ambulans uçakla İzmir Dokuz Eylül Hastanesi'ne sevk edilmesine karar verdi.
Mansur Yavaş'a şiirli gönderme! Buket Aydın: Salak bile anlar Fatih Portakal'dan Muharrem İnce'ye: Güvenmiyorum Bakan Fidan ABD'ye gidiyor CHP'den Muharrem İnce açıklaması