Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu canlı yayında itirafta bulundu!

Son günlerde sosyal medyanın gündemine oturan Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu'nun yaptığı canlı yayın 'şimşek' etkisi yarattı. Öyle ki Doğu canlı yayında küfür ve hakaretler ederek uyuşturucu madde kullandığını söyledi. İşte detaylar...

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu canlı yayında itirafta bulundu!

Dilan ve Engin Polat çifti şu sıralar Türkiye'nin en çok konuştuğu isimlerin başında yer alıyor.
Hakkında bir takım iddialar ortaya atılan Polat çifti, öne sürülenler hakkında açıklama yaptı. Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla, sosyal medyayı ikiye böldü.

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu canlı yayında itirafta bulundu! - Resim : 1

İDDİA ÜSTÜNE İDDİA!

Yaşadıkları lüks hayat sebebiyle haklarında pek çok iddia olan Dilan ve Engin Polat çiftiyle ilişkin bir iddia da gazeteci Seher Yaşayacak’tan geldi.

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu canlı yayında itirafta bulundu! - Resim : 2

ÖDEDİKLERİ VERGİ ORTAYA ÇIKTI

Dilan Polat, kara para aklama iddialarına "Ülkesine döviz sokan insanlarız biz. Herkes denetleniyor, rahat olun. Sen denetleniyorsan ben yüz denetleniyorum, rahat ol. Sen benim devletimi bu şekilde küçümseyemezsin, devletim herkesi denetler, kurban olduğum devlet" diyerek cevap vermişti.
Gazeteci Seher Yaşayacak, "eşiyle birlikte kara para akladıkları" iddia edilen Dilan Polat'ın şirketlerinden "Dilan Mücevherat"ın 6 aylık vergi ödemesinin 15 bin 535 lira olduğunu söyledi.

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu canlı yayında itirafta bulundu! - Resim : 4

HASTANEYE KALDIRILDI, INSTAGRAM HESABI KAPATILDI!

Tartışmalar sürerken; Dilan Polat'ın dün hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Hastaneye kaldırılan Polat'ın ayrıca Instagram hesabı da kapatıldı.

Polat; "Hesabımı ben kapatmadım, benden haraç kesmek isteyenler kapattırdı. Paramı vermediğim için bugün bunlarla karşı karşıyayım. Sırf bu haberlerin durması için para istendi. Karakterli bir insan olduğum için vermedim" ifadelerini kullandı.

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu canlı yayında itirafta bulundu! - Resim : 5

SILA DOĞU'NUN CANLI YAYINI

Son olarak, Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu'nun, canlı yayında kokain kullandığını itiraf ederek küfür ve hakaretler savurduğu video sosyal medyada gündem oldu.

Açtığı canlı yayında kendisi hakkındaki iddialara küfürlerle yanıt veren Sıla Doğu'nun hareketleri de dikkat çekti.

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu canlı yayında itirafta bulundu! - Resim : 7

AÇIKLAMA GELDİ!

Söz konusu videonun gündem olmasının ardından Sıla Doğu Instagram'dan açıklama yaptı. Doğu, söz konusu videonun daha önce çekilmiş bir video olduğunu söyledi.

Doğu'nun açıklaması şu şekilde:

Dilan Polat'ın kardeşi Sıla Doğu canlı yayında itirafta bulundu! - Resim : 8

Yalı Çapkını dizisi neden erken bitti? 29 Eylül MasterChef AllStar'da 100 bin lira ödül kimin oldu? Dilan Polat'a Koç darbesi Altın Portakal Film Festivali'ndeki görevinden istifa etti