Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'dan İnci Taneleri'ndeki o sahneye tepki

Televizyon ekranlarının adından sıklıkla söz ettiren 'İnci Taneleri' dizisinde Yılmaz Erdoğan'ın 'Hatıran Yeter' şarkısını seslendirdiği sahneye Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur tepki gösterdi.

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'dan İnci Taneleri'ndeki o sahneye tepki
  • İnci Taneleri dizisinde Yılmaz Erdoğan'ın hayat verdiği Azem karakterinin Ferdi Tayfur'un 'Hatıran Yeter' şarkısını seslendirmesi gündem oldu.
  • Azem'in Ferdi Tayfur'a ait olduğunu belirttiği ve Serkan Kaya'nın yorumunu beğendiğini söylediği 'Hatıran Yeter' şarkısının bir sonraki sahnede Piraye (Selma Ergeç) arabada dinledi.

"BABAM YORUM BİLE YAPMAZ"

  • Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur şarkının Serkan Kaya'dan çalınmasına tepki gösterdi.

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'dan İnci Taneleri'ndeki o sahneye tepki - Resim : 1

  • Şimdilerde ikinci çocuğuna hamile olan Tuğçe Tayfur paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
İnci Taneleri gerçekten çok iyi bir dizi. Ben de kaçırmadan izlemeye çalışıyorum. Dün bir sahnede Azem karakterinin Ferdi Tayfur şarkısı deyip okuduğu Hatıran Yeter'i bir başka araba sahnesinde Serkan Kaya'dan çalmaları biraz saçma oldu.Ama bunun arka planında telif hakları ve yakın ilişkilerden kaynaklı reklamsal çalışmalar olabilir. Her ne olursa olsun biz Ferdiciler arabada bangır bangır Ferdi Tayfur duymak isterdik. Sözü Ahmet Selçuk İlkan'a Müziği Yılmaz Tatlıses e ait olmasına rağmen Hatıran Yeter denilince akla Ferdi Tayfur gelir kimse kusura bakmasın. Belki babam yorum bile yapmaz buna ama insan bir sinir oluyor yani hormonlarım tavan zaten.

Ferdi Tayfur'un kızı Tuğçe Tayfur'dan İnci Taneleri'ndeki o sahneye tepki - Resim : 2

İnci Taneleri'nin 'Dilber'inden kalça şovu Acun Ilıcalı yarışmacılarına haftalık ne kadar veriyor? Melisa Döngel Sefo'yu çabuk unuttu! Bakın yeni aşkı hangi futbolcu? Turabi Survivor'dan çekildi! Yeni gelecek isimler Survivor sevenleri mutlu etti