Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl?

Evinde beynine pıhtı atması sonucu hastaneye kaldırılan ve birkaç gündür tedavisine devam edilen oyuncu Kadir İnanır'ın, durumunun iyiye gitmesi sonrası yoğun bakımdan çıkarıldığı açıklandı.

Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl?
  • Sanatçı Kadir İnanır'ın yoğun bakımdaki tedavisi sona erdi.
  • Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Necdet Sağlam, sanatçının durumuna ilişkin yaptığı açıklamada, İnanır'ın yoğun bakım sürecinin tamamlandığını ve servise çıkarıldığını söyledi.

Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl? - Resim : 1

  • Sanatçının tedavisinin nöroloji servisinde devam edeceğini belirten Sağlam, "Rehabilitasyon süreci de devam ediyor. Daha rahat bir ortamda birinci derece yakınlarıyla görüşebilecek ama mümkün oldukça ziyaretçi kabul etmeyeceğiz. Toparlama sürecine girecek ama rehabilitasyon süreci uzun bir süreç bildiğiniz gibi. Bazen aylar sürebiliyor" dedi.

Kadir İnanır'ın sağlık durumu nasıl? - Resim : 2

'HER GÜN DAHA İYİYE GİDİYOR'

  • Sağlam, Kadir İnanır'ın şu ana kadar tedavisinin olumlu sürdüğünü aktararak, "Olumsuz bir durum yok. Her gün daha iyiye gidiyor. Günden güne toparlıyor. Hem kas güçleri hem bilinç hem de genel durumu daha iyi. Ek hastalıklarının tedavisi de bitmek üzere" ifadelerini kullandı.
Ceyda Düvenci'den seçim günü aşk pozu Hazal Kaya'nın imaj değişikliği Zeynep Bastık, oy sırasına asistanını koydu Serenay Sarıkaya'nın oy kombini olay oldu