Kendine zarar verdiği için hastaneye kaldırılan Bahar Candan tekrar dört duvar arasında

Ablası Nihal Candan'ın anoreksiya geçirip serbest bırakılmasının ardından kendine zarar veren Alisya Bahar Candan hastaneye kaldırılmıştı. Candan, tedavisinin sona ermesiyle cezaevine götürüldü.

Kendine zarar verdiği için hastaneye kaldırılan Bahar Candan tekrar dört duvar arasında
  • Televizyonda bir moda yarışması programıyla şöhrete kavuşan sosyal medya fenomenleri Nihal ve Bahar Candan kardeşler, 16 Kasım 2023 tarihinde 'Kara para aklama' ve 'Suç örgütüne üye olma' suçundan tutuklanarak hapishaneye gönderilmişti.

KENDİSİNE ZARAR VERDİ

  • Ablası Nihal Candan'ın sağlık sorunları nedeniyle tahliye olmasının ardından Bahar Candan, kendisine zarar verdi ve hastaneye kaldırıldı.

CEZAEVİNE GERİ DÖNDÜ

  • Candan, tedavisinin tamamlanmasının ardından bugün tekrar cezaevine götürüldü.

22 ZANLIYLA İLGİLİ İDDİANAME AÇIKLADI

  • Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında, Alisya Bahar Candan ile kamuoyunda "Nihal Candan" olarak tanınan ablası Gülnihal Çiçek'in aralarında bulunduğu 22 şüpheli hakkında "suç örgütüne üye olmak", "dolandırıcılık" ve farklı suçlardan iddianame hazırlanmıştı.

44 YILA KADAR HAPSİ İSTENİYOR

  • İddianamede, Alisya Bahar Candan'ın "suç örgütüne üye olmak" ve "dolandırıcılık" suçlarından 14 yıldan 44 yıla kadar, Gülnihal Çiçek'in ise 8 yıldan 24 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması talep ediliyor.

Kendine zarar verdiği için hastaneye kaldırılan Bahar Candan tekrar dört duvar arasında - Resim : 1

Polat çifti komşularıyla otopark kavgası davasıyla ilgili ilk kez hakim karşısında Survivor eleme adayı kim, dokunulmazlığı kim kazandı? Ünlü şef Somer Sivrioğlu ve Ayşe Özyılmazel aşkını ilan etti Sabancıların gelini Nazlı Sabancı sosyal medyanın diline düştü!