Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı, sinirden sandalyeyi deviriyor

Survivor All Star'ın 26. bölümünde, Merve Aydın ile Mustafa Kemal Kurt'un aralarının gerilmesinin ardından konu konseye taşındı. Konsey esnasında Mustafa Kemal ile Yunus Emre'nin tartışmasının ardından sinir kat sayısı artmıştı. Bugün yayınlanan 27. bölüm fragmanında ise tansiyon düşmedi ve programın yapımcısı Acun Ilıcalı, sinirden sandalyeyi devirdi. İşte detaylar...

Survivor'ın yeni bölüm fragmanında Acun Ilıcalı, sinirden sandalyeyi deviriyor
  • Survivor All Star'ın bu akşam yayınlanan 26. bölümünde Merve Aydın ile Mustafa Kemal Kurt'un araları gerildi ve konu konseye taşındı.
  • Kırmızı takımda bulunan ikilinin konseydeki tartışmasına Yunus Emre Özden de dahil oldu ve ortalık bir anda karıştı.
  • Acun Ilıcalı, konseyi yarıda keserken olaylar o an için yatıştı.

SANDALYEYİ FIRTLATTI

  • Survivor'un bugün yayınlanan 27. bölüm fragmanında ise kırmızı takımdaki yarışmacıların arasında bulunan gerginlik yatışmadı ve diğer kişilerin de dahil olmasıyla birlikte hat safhaya çıktı.
  • Fragmanın son bölümünde ise programın yapımcısı Acun Ilıcalı'nın "Ne istiyorsunuz, ne istiyorsunuz" diye bağırarak sandalyeyi devirmesi ise gündem oldu.

Acun Ilıcalı
Basın İlan Kurumu'ndan 6 Şubat paylaşımı Fenomenlerin araçları dizide kullanıldı Şahin'den RTÜK'e gelen eleştirilere yanıt Türksat'tan yayın yapan kanal sayısında artış