Ahmet Çakar, kendisini vurduran ismi ilk kez açıkladı: Ali Şen

Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, 343 Digital'de yaptığı açıklamalarda, 2004 yılında kendisini vuran kişinin Fenerbahçe'nin eski başkanı Ali Şen olduğunu açıkladı. Çakar, olayın detaylarını ve yaşananları anlattı.

  • Eski hakem ve futbol yorumcusu Ahmet Çakar, 343 Digital'de Serhat Ulueren ile yaptığı programda, yıllar sonra kendisini kimin vurduğunu açıkladı.
  • Çakar, 2004 yılında Profilo Alışveriş Merkezi'nin arkasında bulunan sağlık ocağından çıkarken beş kurşunla vurulmuştu. Bu olaydan sonra taburcu olan Çakar, spor yorumculuğuna geri dönmüştü.
  • Serhat Ulueren programda, "Adnan Polat ile beraber yemek yiyoruz. Ali Ağabey (Ali Şen) geldi, 'Sen mi vurdurdun?' dedim. 'Serhat'ım yok ya. Ben öyle şeyler yapar mıyım?' dedi. 'Yani bu konulara girmeyelim' dedi. 'O da yanlış yaptı' dedi. 'Ali ağabey neden yaptın?' dedim. Cevap yok. Sen de kalkıp Ali Şen demedin hiç," ifadelerini kullandı.
  • Bu sözler üzerine Ahmet Çakar, "Aradan 5-6 yıl geçti. Ali Şen'in torunu bir atv kazasında hayatını kaybetti. Ali Şen'in torunuyla benim küçük kızım okulda çok yakın arkadaşlar. Benim kızım da 15 gün psikolojik tedaviye girdi. Benim kızım genç kız oldu. Bir akşam Bodrum'da ailecek yemek yiyoruz. 'Ben öğrendim baba,' dedi. 'Bu hayat ne kadar tuhafmış, çok büyük ders aldım. Benim babamı vurmaya, öldürmeye çalışan adamın torunu benim kardeşimdi. Onun vefatı üzerine günlerce ağladım, vay böyle hayatın içine,' dedi ve balığını yemeğe devam etti. Bu konu da kapandı," dedi.
Fenerbahçe'de "Merih Demiral" harekatı Allan Saint-Maximin kimdir, kaç yaşında, hangi takımda, hangi mevkide oynuyor? Beşiktaş Immobile'yle anlaştı Fenerbahçe'de şoke eden ayrılık