Aziz Yıldırım, yeniden başkan seçilen Ali Koç'u tebrik etti

Fenerbahçe seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Ali Koç, yeniden başkan seçildi. Seçimde aday olan Aziz Yıldırım, Ali Koç ile birlikte sahneye çıkarak kongre üyelerini selamladı ve Koç'a destek mesajı verdi.

Aziz Yıldırım, yeniden başkan seçilen Ali Koç'u tebrik etti
  • Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, Ülker Stadyumu'nda yapıldı. Saat 17.00 itibarıyla sona eren oy verme işlemi sonrasında oy sayma işlemine geçildi. 

Aziz Yıldırım, yeniden başkan seçilen Ali Koç'u tebrik etti - Resim : 1

  • Saat 19.00'dan itibaren seçimleri önde götüreceği anlaşılan tribüne çıkarak Aziz Yıldırım'ın bulunduğu odaya gitti ve Yıldırım kendisini tebrik etti.

Aziz Yıldırım, yeniden başkan seçilen Ali Koç'u tebrik etti - Resim : 2

  • İkili, daha sonra birlikte platforma çıkarak el ele tribünleri selamladı. Kürsüde Fenerbahçelilere seslenen Yıldırım, "Bugün Fenerbahçe'ye yakışan bir kongre yaptık. Bütün delegelere teşekkür ediyorum. Ben ve arkadaşlarım görevimizi yaptık. İnşallah Ali Koç ve arkadaşları bu sene Fenerbahçe'yi şampiyon yaparlar. Biz de elimizden gelen desteği veririz" ifadelerini kullandı.

Aziz Yıldırım, yeniden başkan seçilen Ali Koç'u tebrik etti - Resim : 3

  • Ali Koç, yönetim kurulunda yer alan isimler ve kongre üyeleri tarafından tebrikleri kabul etti.
    Aziz Yıldırım, yeniden başkan seçilen Ali Koç'u tebrik etti - Resim : 4
Eski Galatasaraylı, Harvard mezunu Kayseri'de Ali Çamlı güven tazeledi F.Bahçe şampiyonluk Efes seriye tutunmak istiyor Seçim gününü damga vuran kare! Boş sandalye kimin?