Beşiktaş'ta 3 sakatlık birden! Jean Onana, Yakup Arda Kılıç ve Milot Rashica...

Beşiktaş Kulübü, Sakaryaspor ile oynanan hazırlık maçında sakatlanan Jean Onana, Yakup Arda Kılıç ve Kosova Milli Takımı'nda sakatlanan Milot Rashica'nın durumları hakkında açıklama yaptı.

Beşiktaş'ta 3 sakatlık birden! Jean Onana, Yakup Arda Kılıç ve Milot Rashica...
  • Trendyol Süper Lig'de milli ara devam ederken, Beşiktaş'ta 3 futbolcunun sakatlık yaşadığı açıklandı.
  • Siyah-beyazlı kulüp, Jean Onana’nın "uyluk üst adalesinde (iliopsoas) gerilme ve kanama" tespit edildiğini, Yakup Arda Kılıç’ta "arka adalesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama" olduğunu açıkladı. Kosova Milli Takımı antrenmanında sakatlanan Milot Rashica'da ise "uyluk iç adalesinde (adduktor longus) gerilme ve ödem" tespit edildiği belirtildi.
  • Beşiktaş'tan yapılan açıklama şöyle;

"Futbol A Takımımızın Sakaryaspor ile oynadığı özel maçta sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden Jean Onana’nın Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde yapılan MR görüntülemesinde uyluk üst adalesinde (iliopsoas) gerilme ve kanama tespit edilmiştir.

Jean Onana
Jean Onana

Aynı müsabakada sol uyluk arka adalesinde ağrı hissederek oyuna devam edemeyen futbolcumuz Yakup Arda Kılıç’ın yapılan MR görüntülemesinde uyluk arka adalesinde (biseps femoris) gerilme ve kanama saptanmıştır.

Yakup Arda Kılıç
Yakup Arda Kılıç

Kosova milli takımının 17 Kasım 2023 tarihinde gerçekleştirdiği antrenmanda sağ uyluk iç adalesinde ağrı hisseden futbolcumuz Milot Rashica’nın uyluk iç adalesinde (adduktor longus) gerilme ve ödem tespit edilmiştir.

Milot Rashica
Milot Rashica

Futbolcularımızın tedavilerine sağlık ekibimizce başlanmıştır."

ManU efsanesinden Altay'a şok sözler Messi'nin Dünya Kupası formaları açık artırmaya çıkıyor F.Bahçe Parolapara'nun rakibi Hypo Tirol Galatasaray Union Feminine Angers'i ağırlayacak