File bekçisi Altay Bayındır, Fenerbahçe ile 4 sezonluk anlaşmaya vardı

Fenerbahçe'de file bekçisi Altay Bayındır ile 4 yıllık yeni sözleşme imzalandı. Sarı-lacivertli kulüpten gelen açıklamada, "2019 yılından beri formamızı giyen, Fenerbahçemize bağlılığı ve aidiyeti ile Futbol A Takımımızda kaptanlığa kadar yükselen Altay Bayındır ile sözleşmemiz 4 yıl uzatılmıştır." ifadelerine yer verildi.

File bekçisi Altay Bayındır, Fenerbahçe ile 4 sezonluk anlaşmaya vardı

Fenerbahçe, Altay Bayındır ile uzun süredir devam eden yeni sözleşme görüşmelerinde mutlu sona ulaştı. Sarı-lacivertliler, genç eldivenin sözleşmesini 2026-27 sezonunun sonuna kadar uzattı.

4 YILLIK SÖZLEŞME İMZALADI
Kulüpten yapılan açıklamada, "2019 yılından beri formamızı giyen, Fenerbahçemize bağlılığı ve aidiyeti ile Futbol A Takımımızda kaptanlığa kadar yükselen Altay Bayındır ile sözleşmemiz 4 yıl uzatılmıştır. A Milli Takım forması da giyen Kaptanımız Altay Bayındır, 2026-27 sezon sonuna dek Futbol A Takımımızın formasını terletecektir." ifadeleri kullanıldı.

File bekçisi Altay Bayındır, Fenerbahçe ile 4 sezonluk anlaşmaya vardı - Resim : 1

Altay Bayındır'ın kulübe aidiyetinin altının çizildiği açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"2019 yılından beri formamızı giyen, Fenerbahçe'mize bağlılığı ve aidiyeti ile Futbol A Takımımızda kaptanlığa kadar yükselen Altay Bayındır ile sözleşmemiz 4 yıl uzatılmıştır. A Milli Takım forması da giyen Kaptanımız Altay Bayındır, 2026-2027 sezon sonuna dek Futbol A Takımımızın formasını terletecektir. Altay Bayındır'ımızın, Fenerbahçe'mizin 1 numaralı formasıyla kulübümüz efsane isimlerinden olacağına, başarıları ile yüzümüzü güldüreceğine inanıyoruz. Kulübümüze transfer olduğu günden bugüne kadar duruşu ile örnek olan Altay Bayındır'a, Fenerbahçe'mizin çatısı altında ve hedeflerimiz yolunda nice başarılar diliyoruz."

BU SEZONKİ PERFORMANSI
Sarı-lacivertli formayla bu sezon toplamda 36 maça çıkan Altay, kalesinde 38 gol gördü. Başarılı kaleci 14 mücadelede ise rakiplerine geçit vermeyerek kalesini gole kapadı.

Futbolda Lale Orta tartışması Beşiktaş, İstanbulspor'u üç golle geçti Milli ara ne zaman? Beşiktaş İstanbulspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?