Galatasaray'ın yeni sponsoru Puma oldu! 25 milyon euroluk anlaşma | KAP'a bildirildi

Süper Lig'in güçlü takımlarından Galatasaray'da bir dönem sona erdi. Sarı kırmızılılarda Nike ile biten sözleşme sonrası yeni sponsor Puma oldu.

Galatasaray'ın yeni sponsoru Puma oldu! 25 milyon euroluk anlaşma | KAP'a bildirildi

Galatasaray Kulübü, Puma ile 5 yıllık sponsorluk sözleşmesi imzalandığını duyurdu.

Galatasaray, Puma ile 5 yıllık sponsorluk sözleşmesi imzalandığını KAP'a bildirdi.

Galatasaray'dan yapılan açıklamada, "Şirketimiz ile Puma Spor Giyim Sanayi AŞ (Puma) arasında, 2024/2025 Futbol Sezonunun başlayacağı tarih olan 01.07.2024 Tarihinden itibaren başlayacak ve 2028/2029 Futbol sezonunun sona erme tarihi olan 30.06.2029 tarihinde sona erecek ve 5 (beş) futbol sezonu için geçerli olacak bir Sponsorluk ve Lisans Sözleşmesi akdedilmiştir.

Puma, işbu Sponsorluk ve Lisans Sözleşmesi kapsamında Şirketimize toplamda net 25.000.000 EURO tutarında bir sabit ödeme, sportif başarıya dayalı oluşturulmuş olan prim ve ödül sistemine uygun olarak prim ödemesi ve bunların dışında ayrıca Puma tarafından satışı yapılacak olan Şirketimiz Lisanslı ürünleri üzerinden hesaplanacak tutarda telif ödemesi yapacaktır." ifadelerine yer verildi.

"EURO 2024'te yarı finale kadar gidebiliriz" A Milli Takım'ın muhtemel rakipleri! Türkiye kaçıncı torbada olacak? G.Saray'dan UEFA'ya flaş başvuru! Bayern maçının hakemi... Milliler 9. kez Galler karşısında