Zlatan'ın eleştirilerine Balotelli'den sert yanıt: Kendini Tanrı sanan garip bir karakter oldu

Adana Demirspor forması giyen Mario Balotelli, İsveçli efsane golcü Zlatan Ibrahimovic'in, "yeteneklerini iyi kullanmadığını" belirtmesi üzerine ona yanıt verdi. Balotelli, eleştirilere Ibrahimovic için üzgünüm ama o büyük bir s.." dedi.

Zlatan'ın eleştirilerine Balotelli'den sert yanıt: Kendini Tanrı sanan garip bir karakter oldu

Adana Demirspor forması giyen İtalyan golcü Mario Balotelli, özel hayatıyla sıkça gündeme gelen bir futbolcu. Yıldız oyuncu, 2021-22 sezonunda forma giydiği Mavi Şimşekler'e bir yıl aradan sonra geri döndü. Balotelli, onu eleştiren efsane forvet Zlatan Ibrahimovic'e yanıt verdi.

"APTALCA BİR AÇIKLAMA"

Balotelli, "Bana sebepsiz yere böyle saldırması çok garip. Leao'nun dahice hareketleri olduğu konusunda tamamen aynı fikirdeyim ama tribünlere oynamaktan bahsederken neyi kastettiğini tam olarak anlayamadım. Bunu söyleme şekli beni rahatsız etti. Herkesin kendi fikirleri olabilir. Ronaldo'nun Maradona'dan daha iyi olduğunu düşünebilirim, oyuncuları karşılaştırabilirsiniz ama onun yaptığı gibi değil. Sahada bana yaptığı yardımlar için ona her zaman teşekkür ettim ama bu biraz aptalca bir açıklama. Şimdi de kendini Tanrı sanan garip bir karakter oldu" dedi.

"O BÜYÜK BİR S.."

Açıklamalarına devam eden yıldız futbolcu, "Ibrahimovic için üzgünüm ama o büyük bir s.. Bana dünyanın en iyilerinden biri olma şansını kaçırdığımı söyleyebilir, bu doğru. Bizim yeteneğimize sahip çok az kişi var. Ona göre çok daha fazlasını yapmalıydım ve haklı da. Altın Top bile kazanabilirdim" ifadelerini kullandı.

IBRAHIMOVIC'İN DEDİKLERİ

Ibrahimovic, Balotelli hakında "Genç bir çocuğun yeteneğini kullanma şansı varken fırsatları kaçırması utanç verici. Balotelli'nin birçok fırsatı vardı ve hepsini kaçırdı. Gerçek bu. Rafael Leao ise Balotelli gibi değil, kaçırdığı topuk vuruşu dahiyane bir şey. Eğer böyle bir gol atarsa, o bir dahi olur ve bu hareket bile Leao'nun neden orada olduğunu ve Balotelli'nin neden tribünlere oynadığını anlamanızı sağlıyor" demişti.

Adana Demirspor
'Fatih Terim'e benzetilmek hoşuma gidiyor' TFF'den bir ilk! Hakem formalarına sponsor... Galatasaray-Beşiktaş derbisinin hakemi belli oldu İlke Özyüksel Kırgızistan'da şampiyon oldu