Az önce deprem mi oldu son dakika? 16 Mayıs 2024 bugün en son nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu?

Son dakika az önce deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi, son depremler listesi ile ülkemizde meydana gelen depremleri paylaşmaya devam ediyor. Bu depremlerden birini hisseden vatandaşlar, az önce deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde, nerede sorularına cevapları bu listeden bulabiliyor. Peki, bugün en son nerede, ne zaman, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İşte 16 Mayıs 2024 tarihli son depremler...

Az önce deprem mi oldu son dakika? 16 Mayıs 2024 bugün en son nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu?

AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan son depremler listesine göre bugün Hatay, Ege Denizi, Erzurum, Tokat, İzmir, Ankara, Kahramanmaraş, Yozgat, Konya, Denizli merkezli. İşte 16 Mayıs 2024 son depremler güncel listeleri...

Az önce deprem mi oldu son dakika? 16 Mayıs 2024 bugün en son nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? - Resim : 1

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Afet ve Acil Yönetim Başkanlığı AFAD'ın "deprem.afad.gov.tr/last-earthquakes.html" internet adresinde Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremler listeleniyor. Bu liste ile depremin büyüklüğü, meydana geldiği yer ve depremin derinliği gibi birçok değeri görebilirsiniz. 

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

Az önce deprem mi oldu son dakika? 16 Mayıs 2024 bugün en son nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu? - Resim : 2

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem ve Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi tarafından son depremler www.koeri.boun.edu.tr adresinden ülkemiz ve yakın çevresindeki depremleri anlık ve güncel olarak listeliyor.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ 

Bugün hava nasıl olacak 16 Mayıs 2024? Meteoroloji'den kuvvetli yağış ve toz taşınımı uyarısı! Rüyada Yelek Giyen Birini Görmek Ne Demektir? Neye Delalet Eder? Rüyada Görümcenin İyi Davranması Ne Anlama Gelir? Neye Delalet Eder? Rüyada Yüzüğün Taşının Düşmesi Ne Anlama Gelir? Neye Delalet Eder?