Depremin üzerinden 286 gün geçti... Hatay'da enkazdan bir ceset daha çıktı!

Kahramanmaraş merkezli depremlerin üzerinden 286 gün geçti ama Hatay'ın Kırıkhan ilçesinde yıkılan duvarın altında ceset bulundu.

Kırıkhan ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi'nde, Nuriye Civelek Caddesi'nde bulunan 3 katlı bir binanın en üst katı, depremde yıkıldı. Bugün binanın sahipleri tarafından yapılan kontrollerde; çöken duvarların altında bir ceset bulundu.

Depremin üzerinden 286 gün geçti... Hatay'da enkazdan bir ceset daha çıktı! - Resim : 1

DNA ÇALIŞMALARINDAN SONRA KİMLİK BELLİ OLACAK

Durumun 112 acil çağrı merkezine bildirilmesi üzerine olay yerine AFAD ve polis ekibi sevk edildi. Gelen polis ekipleri, binada çalışma yaptı. Yapılan incelemelerin ardından ceset, kimlik tespiti için morga kaldırıldı. Cesedin kimliği yapılan DNA çalışmalarıyla netlik kazanacak. Cesedin depremden bu yana haber alınamayan ve binanın en üst katında yaşayan bir şahsa ait olduğu düşünülüyor. Öte yandan, kayıp olarak aranan şahsın yakınları tarafından birçok yerde arandığı öğrenildi.

Depremin üzerinden 286 gün geçti... Hatay'da enkazdan bir ceset daha çıktı! - Resim : 2

Kaynak: İHA

Diyarbakır'da yaşayan çobana yıldırım isabet etti! Mekanda kendini Youtuber olarak gösterdi, yemeği bedavaya getirdi 1 asırı aşkındır aile mesleği devam ediyor: Tespihçilik İlk kar yağdı