Az önce deprem nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu 3 Nisan 2024? AFAD- Kandilli Rasathanesi son depremler

Deprem mi oldu, nerede, kaç büyüklüğünde? Ülkemiz, deprem kuşağında olması nedeniyle gün içinde onlarca deprem meydana geliyor. Bu depremler, AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından anlık olarak tespit ediliyor ve son depremler listesi ile yayımlanıyor. 3,5 Mw'den büyük olan deprem ise AFAD'ın sosyal medya hesaplarından paylaşılıyor. Peki, bugün en son nerede, ne zaman, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İşte 3 Nisan 2024 son depremler listesi...

Az önce deprem nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu 3 Nisan 2024? AFAD- Kandilli Rasathanesi son depremler

Az önce deprem mi oldu? Depremi hisseden vatandaşlar, depremin büyüklüğünü, merkezini anından öğrenmek istiyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından bildirilen son depremlere göre gece 00.06'da Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde 3,6 Mw büyüklüğünde deprem oldu. Gece 02.58'de ise Girit Adasında 3,6 büyüklüğünde deprem olduğu bildirildi. Peki, en son nerede, ne zaman, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İşte 3 Nisan 2024 AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

 Az önce deprem nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu 3 Nisan 2024? AFAD- Kandilli Rasathanesi son depremler - Resim : 1

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Afet ve Acil Yönetim Başkanlığı AFAD'ın "deprem.afad.gov.tr/last-earthquakes.html" internet adresinde Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremler listeleniyor. Bu liste ile depremin büyüklüğü, meydana geldiği yer ve depremin derinliği gibi birçok değeri görebilirsiniz. 

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 Az önce deprem nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu 3 Nisan 2024? AFAD- Kandilli Rasathanesi son depremler - Resim : 2

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem ve Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi tarafından son depremler www.koeri.boun.edu.tr adresinden ülkemiz ve yakın çevresindeki depremleri anlık ve güncel olarak listeliyor.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ 

 

Bugün hava nasıl olacak 3 Nisan 2024? Meteorolojiden il il hava durumu tahmini Gece kulübündeki yangının tadilat görüntüleri ortaya çıktı Çukurova seçim sonuçları 2024: Adana Çukurova belediye başkanı kim oldu? Sarıçam seçim sonuçları 2024: Adana Sarıçam belediye başkanı kim oldu?