Az önce deprem nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu 4 Nisan 2024? AFAD- Kandilli Rasathanesi son depremler

Son dakika deprem haberleri... Vatandaşlar, az önce deprem mi oldu sorgulaması ile hissettikleri sarsıntının kaynağını öğrenmek istiyor. Deprem kuşağında olan ülkemizde meydana gelen depremler, AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından son depremler listesi ile paylaşılıyor. Listede depremin büyüklüğü, derinliği, merkezi gibi bilgiler yer alıyor. Peki, bugün en son nerede, ne zaman, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İşte 4 Nisan 2024 son depremler listesi...

Az önce deprem nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu 4 Nisan 2024? AFAD- Kandilli Rasathanesi son depremler

Az önce deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli Rasathanesi, ülkemizde ve yakın çevrede meydana gelen depremleri anlık olarak kaydediyor. Bugün için kaydedilen depremler Kahramanmaraş, Adıyaman, Adana, Hatay, Malatya ve Akdeniz merkezli. Peki, en son nerede, ne zaman, kaç büyüklüğünde deprem oldu? İşte 4 Nisan 2024 AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi...

 Az önce deprem nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu 4 Nisan 2024? AFAD- Kandilli Rasathanesi son depremler - Resim : 1

AFAD SON DEPREMLER LİSTESİ

Afet ve Acil Yönetim Başkanlığı AFAD'ın "deprem.afad.gov.tr/last-earthquakes.html" internet adresinde Türkiye ve yakın çevresinde meydana gelen son depremler listeleniyor. Bu liste ile depremin büyüklüğü, meydana geldiği yer ve depremin derinliği gibi birçok değeri görebilirsiniz. 

AFAD SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

 Az önce deprem nerede, kaç büyüklüğünde deprem oldu 4 Nisan 2024? AFAD- Kandilli Rasathanesi son depremler - Resim : 2

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER LİSTESİ

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem ve Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi tarafından son depremler www.koeri.boun.edu.tr adresinden ülkemiz ve yakın çevresindeki depremleri anlık ve güncel olarak listeliyor.

KANDİLLİ RASATHANESİ SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ 

 

deprem AFAD
Bugün hava nasıl olacak 4 Nisan 2024? Tut seçim sonuçları 2024: Adıyaman Tut belediye başkanı kim oldu? Sincik seçim sonuçları 2024: Adıyaman Sincik belediye başkanı kim oldu? Van'da bütün gece süren mazbata protestolarının ardından sokakların son hali!