Alanya'da tatil yapan Rus turist ailenin bavulundan çıkanlar şaşırttı

Antalya'nın Alanya ilçesinde tatil yapan Rus turist ailesinin bavulundan çıkanlar otel personelini şaşkına çevirdi. Bavulların içi tamamen otel ürünleri ile doldurulmuş halde bulunurken aramada, şampuan, sabun, bez terlik, kapalı tek porsiyonluk reçel, bal ve lokum gibi çok sayıda otele ait ürün çıktı.

Alanya'da tatil yapan Rus turist ailenin bavulundan çıkanlar şaşırttı

Antalya'nın Alanya ilçesinde bulunan 5 yıldızlı bir otelde konaklayan Rus ailenin bavullarından otele ait çok sayıda ürün çıktı.

Alanya'da tatil yapan Rus turist ailenin bavulundan çıkanlar şaşırttı - Resim : 1

PERSONEL ŞÜPHELENİNCE

Alanya'da bulunan 5 yıldızlı her şey dahil otele tatile gelen Rus aile çıkış işlemlerini gerçekleştirdiği sırada otel personeli hareketlerinden şüphelendi.

Alanya'da tatil yapan Rus turist ailenin bavulundan çıkanlar şaşırttı - Resim : 2

ÇOK SAYIDA ÜRÜN ÇIKTI

Bunun üzerine otel personeli ailenin bavullarını kontrol etti. Bavulların içi tamamen otel ürünleri ile doldurulmuş halde bulunurken aramada, şampuan, sabun, bez terlik, kapalı tek porsiyonluk reçel, bal ve lokum gibi çok sayıda otele ait ürün çıktı.

Alanya'da tatil yapan Rus turist ailenin bavulundan çıkanlar şaşırttı - Resim : 3

CEP TELEFONUYLA KAYDEDİLDİ

Ayrıca turistlerin alkollü içecekleri de pet şişelere doldurduğu belirlendi. Otel yönetimi müşterilerden şikayetçi olmazken ürünlere el koydu.

Alanya'da tatil yapan Rus turist ailenin bavulundan çıkanlar şaşırttı - Resim : 4

Otel personeli ise bavulların içinden çıkanları cep telefonuyla kaydetti.

İki kamyonet çarpıştı İstanbul'da 'kalemle' cinayet kameralarda! Manisa’da ‘dedikodu’ cinayeti! Mersin Limanı'nda 54 kilo kokain ele geçirildi