Bolu'da kontrolden çıkan cip dereye uçtu
Bolu’da Abant Gölü Milli Parkı’na gezmeye giden 4 kişilik ailenin bulunduğu araç, dönüş yolunda dereye uçtu. Cipte bulunan 4 kişi vatandaşların yardımıyla cipten çıkarılarak boğulmaktan kurtarıldı.
![Bolu'da kontrolden çıkan cip dereye uçtu](https://img.haberet.com/rcman/Cw820h460q95gc/storage/files/images/2024/02/11/boluda-kontrolden-cikan-cip-dereye-uctu-oypn.jpg)
- Edinilen bilgiye göre, Abant Gölü Milli Parkı’na giden 4 kişilik aile, Ufuk T. yönetimindeki 41 HT 889 plakalı cipin kontrolden çıkmasıyla dereye uçtu.
- Dereye tepetaklak düşen cipteki sürücü Ufuk T. (39), eşi Havva T. (39), çocukları Mustafa Arel T. (3) ve Elisa T. (8) boğulma tehlikesiyle karşı karşıya kaldı.
- Tamamen suyun içinde kalan cipte bulunanlar, yoldan geçen vatandaşlar tarafından kurtarıldı.