Kadıköy'de şehir eşkıyaları bunu da yaptı! İçinde hasta olduğuna inanmadıkları ambulansın önünü kesip içine baktılar

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde siren çalarak acil hasta nakli yapan ambulansın önünü kesip durduran motosikletteki 2 maganda, “Ambulansın içinde hasta olduğuna inanmıyoruz" diyerek nakil olan hastayı görmek istedi. Bir türlü ilerleyemeyen edemeyen ambulans şoförü kapıyı açarak hastayı şehir eşkıyalarına göstermek zorunda kaldı. Ambulans şoförü o anları cep telefonu kamerasına kaydederken, şahıslar olay yerinden uzaklaştı. Bakan Sağlık Bakanı Koca'dan açıklama geldi. Şahıslardan biri yakalandı.

 • Bostancı yan yolda dün saat 15.00 sularında gerçekleşen olayda, bir belediyeye ait hasta nakil ambulansının önü motosikletli 2 şahıs tarafından kesildi.

Kadıköy'de şehir eşkıyaları bunu da yaptı! İçinde hasta olduğuna inanmadıkları ambulansın önünü kesip içine baktılar - Resim : 1

"AMBULANSTA HASTA OLDUĞUNA İNANMIYORUZ"

 • Siren çalarak hastaneye hasta yetiştirmeye çalışan ambulans şoförü ile tartışmaya başlayan trafik magandaları “Biz bu ambulansta hasta olduğuna inanmıyoruz" diyerek içerde bulunan hastayı görmek istediler.

Kadıköy'de şehir eşkıyaları bunu da yaptı! İçinde hasta olduğuna inanmadıkları ambulansın önünü kesip içine baktılar - Resim : 2

KAPIYI AÇMAK ZORUNDA KALDI

 • Bir türlü hareket edemeyen ambulans şoförü çaresiz kalarak aracın yan kapısını açarak içerde bulanan hastayı motosikletli iki kişiye göstermek zorunda kaldı.
 • Hastayı gören iki şüpheli ikna olunca olay yerinden ayrıldı. İki trafik magandasının kask takmadıkları dikkat çekti.
 • O anlar ambulans şoförü tarafından cep telefonuyla kayıt altına alındı.
 • Ambulans trafik magandalarının ayrılmasının ardından hareket ederek hastayı hastaneye götürdü.

"YASA PEŞLERİNDE"

 • Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "İstanbul Kadıköy'de ambulansla hasta taşıyan arkadaşlarımız akılalmaz bir olay yaşadı. Bir motosikletteki iki şahıs ambulansa yol vermemekte direttiler. Hastayı görmek istediler. Sonunda gördüler. İzleyin, bu iki şahısta insanlık göremeyeceksiniz. Yasa peşlerinde" ifadelerini kullandı.

  BİRİ GÖZALTINA ALINDI

 • Ekipler, yaptığı çalışma sonucu motosikletteki kişilerin kimliklerinin M.T. ile E.B. olduğunu belirledi.

 • Polis, motosiklette sürücünün arkasında oturan E.B'yi gözaltına aldı, M.T.'yi ise yakalama çalışmaları sürüyor.

Kadıköy'de şehir eşkıyaları bunu da yaptı! İçinde hasta olduğuna inanmadıkları ambulansın önünü kesip içine baktılar - Resim : 3

Kadıköy'de şehir eşkıyaları bunu da yaptı! İçinde hasta olduğuna inanmadıkları ambulansın önünü kesip içine baktılar - Resim : 4

Kaynak: DHA

Cani baba ailesini katletti! 5 yaşındaki kızının haykırışları kahretti Huzurevinde hastaya şiddet! O anlar kamerada Sinop'ta feci kaza! İlk belirlemelere göre 4 kişi öldü Ankara'da sır ölüm!