Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dubai'de BAE Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dubai’de Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Devlet Başkanı Şeyh Muhammed bin Zayed Al Nahyan ile bir araya geldi. Erdoğan ve Nahyan'ın görüşmesi basına kapalı gerçekleşti.

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya Hükümetler Zirvesi’ne katılmak için geldiği BAE’nin Dubai şehrinde ikili temaslarına başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dubai'de BAE Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü - Resim : 1

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, zirve öncesi BAE Devlet Başkanı Şeyh Muhammed bin Zayed Al Nahyan ile görüşme gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dubai'de BAE Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü - Resim : 2

DÜNYA HÜKÜMETLER ZİRVESİ

  • Erdoğan, “Geleceğin Hükümetlerini Şekillendirmek” teması altında düzenlenen, çeşitli ülkelerden devlet ve hükümet yetkilileri ile uluslararası kuruluş, özel sektör, akademi, sivil toplum, düşünce kuruluşu, medya temsilcileri ve iş insanlarını bir araya getiren Dünya Hükümetler Zirvesi’ne onur konuğu olarak katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dubai'de BAE Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü - Resim : 3

  • Erdoğan’ın ayrıca katılımcı ülkelerden mevkidaşlarıyla ikili görüşmeler gerçekleştirmesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dubai'de BAE Devlet Başkanı Al Nahyan ile görüştü - Resim : 4

  • Erdoğan’a BAE ziyaretinde Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Alparslan Bayraktar, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ile Ticaret Bakanı Ömer Bolat da eşlik ediyor.

Kaynak: AA

Dünyanın gözü FED'e çevrildi Cumhurbaşkanı Erdoğan, BAE'ye gitti: Dünya Hükümetler Zirvesi'nde onur konuğu olacak AB Yüksek Temsilcisi Borrell'den 'Refah' tepkisi Biden'dan İsrail'e 'Refah'a girme' çağrısı