Erdoğan ve Biden arasında kısa sohbet! NATO'da aile fotoğrafı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'nde aile fotoğrafına katıldı. ABD Başkanı Biden tarafından karşılanan Erdoğan, zirve öncesinde Biden ile kısa bir ayaküstü sohbet gerçekleştirdi.

Erdoğan ve Biden arasında kısa sohbet! NATO'da aile fotoğrafı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Zirvesi'nde devlet ve hükümet başkanları aile fotoğrafı çekiminde yer aldı.

Erdoğan ve Biden arasında kısa sohbet! NATO'da aile fotoğrafı - Resim : 1

ERDOĞAN'I BIDEN KARŞILADI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'ne katılmak üzere geldiği ABD'nin başkenti Washington'daki temaslarını sürdürüyor. Zirvenin yapıldığı Walter E. Convention Center'a gelen Erdoğan, ABD Başkanı Joe Biden ve NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg tarafından karşılandı.

Erdoğan ve Biden arasında kısa sohbet! NATO'da aile fotoğrafı - Resim : 2

AİLE FOTOĞRAFI

Karşılamanın ardından, NATO üyesi ülkelerin devlet ve hükümet başkanları aile fotoğrafı çektirdi. Aile fotoğrafında Erdoğan'ın yanında İsveç Başbakanı Ulf Kristersson ile İngiltere Başbakanı Keir Starmer yer aldı.

Erdoğan ve Biden arasında kısa sohbet! NATO'da aile fotoğrafı - Resim : 3

ERDOĞAN VE BIDEN'DAN AYAKÜSTÜ SOHBET

Fotoğraf çekiminden önce Biden ve Erdoğan ayaküstü sohbet etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Biden'ın neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: AA

MSB duyurdu: Irak'ın kuzeyinde 4 terörist etkisiz THY’den maaş açıklaması: Spekülasyonlar gerçeği yansıtmıyor Cüneyt Özdemir'den medyadaki kadın düşmanlığına tepki Kayseri'deki provokasyonlarda PKK bağlantısı