Karayolları Genel Müdürlüğü duyurdu: Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı geçişi 14 saat trafiğe kapatılacak

Ulaştıma ve Altyapı Bakanlığı, Anadolu Otoyolu Bolu Dağı Geçişi Ankara - İstanbul istikametinin, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle 21 Kasım Salı günü 08.00-22.00 saatleri arasında ulaşıma kapatılacağını duyurdu. Ulaşım, Abant Kavşağı ile Kaynaşlı Kavşağı arasında D-100 karayolu üzerinden sağlanacak. Otoyolun İstanbul - Ankara istikameti ise bu süreçte hizmet verecek.

Karayolları Genel Müdürlüğü duyurdu: Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı geçişi 14 saat trafiğe kapatılacak
  • TEM'in Bolu Dağı geçişi Ankara-İstanbul istikameti yarın 08.00-22.00 arasında ulaşıma kapanacak.

Karayolları Genel Müdürlüğü duyurdu: Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı geçişi 14 saat trafiğe kapatılacak - Resim : 1

  • Ulaşım, Abant Kavşağı ile Kaynaşlı Kavşağı arasında D-100 karayolu üzerinden sağlanacak ve otoyolun İstanbul - Ankara istikameti ise bu süreçte hizmet verecek.

Karayolları Genel Müdürlüğü duyurdu: Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı geçişi 14 saat trafiğe kapatılacak - Resim : 2

  • Karayolları Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada "Anadolu Otoyolu Bolu Dağı Geçişi, bakım-onarım çalışmaları nedeniyle Ankara- İstanbul istikametinde 21 Kasım 2023 Salı günü 08:00-22:00 saatleri arasında ulaşıma kapatılacaktır. Ulaşım, Abant Kavşağı ile Kaynaşlı Kavşağı arasında D-100 Devlet Yolu üzerinden sağlanacaktır. Otoyolun İstanbul-Ankara istikameti bu süreçte hizmet vermeye devam edecektir. Kamuoyuna duyurulur" denildi.

Karayolları Genel Müdürlüğü duyurdu: Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı geçişi 14 saat trafiğe kapatılacak - Resim : 3

Bakan Fidan'dan AB'ye net mesaj Kılıçdaroğlu 'partiyi bölüyor' iddialarına evinden cevap verdi! Garantör olarak elimizi taşın altına koymaya hazırız 10 terörist etkisiz hale getirildi