MSB acı haberi duyurdu! Pençe-Kilit operasyonunda 1 asker şehit oldu

Milli Savunma Bakanlığı, Irak'ın kuzeyindeki Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde Piyade Üsteğmen Abdullah Köse'nin şehit olduğu, 5 teröristin de etkisiz hale getirildiğini duyurdu.

MSB acı haberi duyurdu! Pençe-Kilit operasyonunda 1 asker şehit oldu
  • Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Kuzey Irak'ta devam eden Pençe Kilit Operasyonu'nda terör örgütü mensupları ile sağlanan temas sonucunda Piyade Üsteğmen Abdullah Köse'nin şehit olduğunu açıkladı.

MSB acı haberi duyurdu! Pençe-Kilit operasyonunda 1 asker şehit oldu - Resim : 1

  • Milli Savunma Bakanlığından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, 20 Kasım'da bölücü terör örgütü mensuplarıyla sağlanan temas sonucunda, kahraman silah arkadaşımız Piyade Üsteğmen Abdullah Köse şehit olmuştur. İlk belirlemelere göre 5 terörist temasta etkisiz hale getirilmiştir. Bölgede operasyonlar devam etmektedir. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.
HABERET CANLI YAYIN Ümit Dikbayır'ın İYİ Parti'den kesin ihracı talep edildi Şile'deki afet güvenlik kamerasında Tevfik Göksu'dan kentsel dönüşüm açıklaması!