Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara'da özer bir gün! Önemli isimler davette yer aldı

Yaz boyunca Bodrum'da gerçekleştirdiği sanatsal aktivite ve davetlerle iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok tanınmış simayı bir araya getirerek adından söz ettiren Shelton, Ankara Gölbaşı'nda önemli isimlerin katıldığı bir brunch düzenledi. Bruncha Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Uğurlu Mücevherat'ın sahiplerinden Akın Yücel, Abdullah Tolu, Ufuk Küsmüş gibi iş ve spor dünyasından önemli isimler katıldı.

Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara'da özer bir gün! Önemli isimler davette yer aldı

Yaz boyunca Bodrum'da gerçekleştirdiği sanatsal aktivite ve davetlerle iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok tanınmış simayı bir araya getirerek adından söz ettiren Shelton, Ankara Gölbaşı'nda bulunan satış ofisinde Maserati Türkiye ile birlikte yeni bir etkinliğe imza attı.

Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara'da özer bir gün! Önemli isimler davette yer aldı - Resim : 1

Shelton, Maserati Türkiye iş birliği ile düzenlediği brunch ile Ankara Gölbaşı'nda bulunan satış ofisinde özel misafirlerini ağırladı.

Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara'da özer bir gün! Önemli isimler davette yer aldı - Resim : 2

ÖNEMLİ İSİMLERDEN KATILIM

Bruncha Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Uğurlu Mücevherat'ın sahiplerinden Akın Yücel, Abdullah Tolu, Ufuk Küsmüş gibi iş ve spor dünyasından önemli isimler katılım sağladı.

Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara'da özer bir gün! Önemli isimler davette yer aldı - Resim : 3

Divan Ankara'nın eşsiz lezzetleri ile Shelton Ankara satış ofisinde canlı müzik eşliğinde keyifli bir gün geçiren misafirler aynı zamanda Maserati ile test sürüşü gerçekleştirerek günlerini olağanüstü kılacak bir deneyimi yaşama imkanı da yakaladılar.

Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara'da özer bir gün! Önemli isimler davette yer aldı - Resim : 4

SHELTON'UN HEDEFLERİ NELER?

Shelton imza attığı her alanda alışılmışın dışında özgür adımlar atarken insanların hayatına mutluluk katmayı amaç ediniyor. 

Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara'da özer bir gün! Önemli isimler davette yer aldı - Resim : 5

Yenilikten korkmayan Shelton, yer aldığı her projede kalite, estetik ve konforu ön planda tutarken gücünü başarı ile gerçekleştirdiği projelerinden alıyor. 

Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara'da özer bir gün! Önemli isimler davette yer aldı - Resim : 6

Shelton lüksü tercih edilen bir ayrıcalık olmaktan çıkartıp, yaşam tarzı haline dönüştürerek müşterileri ile arasında güven oluşturmaya devam ederken benzersiz yaşam alanları ile de bunu desteklemeye devam ediyor. 

Shelton ve Maserati Türkiye İş Birliği ile Ankara'da özer bir gün! Önemli isimler davette yer aldı - Resim : 7

Shelton, Maserati Türkiye ile gerçekleştirdiği brunch ile özel misafirlerine keyifli ve ayrıcalıklı bir gün yaşatırken, her alandaki farklı yaklaşımını bir kez daha gözler önüne sermiş oldu.

Hakan Fidan'dan Gazze diplomasisi! Fuat Kozluklu Gazze'deki meslektaşlarını uyardı! Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, Avrupa Konseyi Genel Sekreteri Buric'i kabul etti Azerbaycan tezkeresi TBMM'ye sunuldu