Türkiye'deki taraftar grupları İsrail'e Filistin meselesi sebebiyle tepki gösterdi

İsrail Konsolosluğu önünde toplanan Galatasaray-Ultraslan, Fenerbahçe-Genç Fenerbahçeliler, Beşiktaş-Çarşı, Trabzonspor-Gurbetçi Gençler, Bursaspor-Texas, Ankaragücü-Gece Kondu, Adana Demirspor-Şimşekler, Sakaryaspor-Tatangalar ve Kocaelispor-Hodri Meydan grupları, sloganlar atarak İsrail'e tepki gösterdi.

Türkiye'deki taraftar grupları İsrail'e Filistin meselesi sebebiyle tepki gösterdi
  • Beşiktaş Levent'te bulunan İsrail'in İstanbul Başkonsolosluğu önünde toplanan başta Trabzonspor, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş taraftarları, çeşitli sloganlar atarak İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarına tepki gösterdi.

Türkiye'deki taraftar grupları İsrail'e Filistin meselesi sebebiyle tepki gösterdi - Resim : 1

  • Grup adına açıklama yapan bir taraftar temsilcisi, Filistin direnişinin amasız ve fakatsız desteklenmesi gerektiğini söyledi. Filistin direnişini savunmanın haysiyet meselesi olduğunu belirten taraftar, "Filistin meselesini savunmak adamlık meseledir. Zaman Kudüs zamanı, gün direniş günüdür. Filistin için Aksa için ayaktayız" dedi.

Türkiye'deki taraftar grupları İsrail'e Filistin meselesi sebebiyle tepki gösterdi - Resim : 2

  • Konuşmanın ardından Gazze'de hayatını kaybedenler için dua edildi. Ayrıca taraftarlar protesto gösterisi sırasında meşale yaktı. Grup daha sonra olaysız bir şekilde dağıldı.

Türkiye'deki taraftar grupları İsrail'e Filistin meselesi sebebiyle tepki gösterdi - Resim : 3

Kaynak: Ajanslar

Galatasaray Fenerbahçe Beşiktaş JK Trabzonspor
KYK yurdundaki asansör kazasına bir tutuklama daha! Bakan Fidan: Diplomatik yollar işe yaramazsa başka yollar da var 2 terörist teslim oldu Deniz ulaşımına olumsuz hava engeli!