İbrahim Tatlıses kızı Dilan Çıtak’a şiddet mi uyguladı? Kafa karıştıran paylaşım

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak Tatlıses yaptığı paylaşımla sosyal medyada gündem oldu. Ünlü şarkıcının "Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti herkes bilmeli" açıklamasını herkesi şaşırttı.

İbrahim Tatlıses kızı Dilan Çıtak’a şiddet mi uyguladı? Kafa karıştıran paylaşım
  • İbrahim Tatlıses’ın kızı Dilan Çıtak Tatlıses sosyal medyadan yaptığı paylaşımla olay oldu.
  • Hem şarkıları hem de açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Dilan Çıtak Tatlıses, çok konuşulacak bir paylaşım yaptı ve herkesi şaşırttı.

"HERKES BİLMELİ"

  • Dilan Çıtak, Instagram hesabının hikaye bölümünden “Beni seven herkesten rica ediyorum. Beklemede kalın açıklayacaklarım var söyleyeceklerim var. Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskıyı, psikolojik tacizi herkes bilmeli ve görmeli. Bugün ben bir kız çocuğu olarak susarsam yarın daha fazla şiddete uğrayan çocuklarımız olur bizim. Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ben ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım!” yazan bir paylaşım yaptı.

İbrahim Tatlıses kızı Dilan Çıtak’a şiddet mi uyguladı? Kafa karıştıran paylaşım - Resim : 1

Nagehan Alçı'dan yeni aşk itirafı: Rasim bunu duyduktan sonra... Teoman'dan 30 yıllık gitarına veda Sarp Apak, kiracısını mahkemeye verdi Hafsanur Sancaktutan'dan "aşk" açıklaması