Nagehan Alçı'dan yeni aşk itirafı: Rasim bunu duyduktan sonra...

Rasim Ozan Kütahyalı ile şiddet gördüğünü belirterek 2023'te yollarını ayıran Nagehan Alçı, yeni bir aşka yelken açtı. Alçı, Rasim Ozan'ın birlikteliğini öğrendikten sonra yaptıklarını anlatarak şoke etti.

Gazeteci Nagehan Alçı, anlaşmalı olarak yollarını ayırdığı eşi Rasim Ozan Kütahyalı'dan psikolojik ve fiziksel şiddet gördüğü sebebiyle geçen sene boşanmıştı.

YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Rasim Ozan Kütahyalı ile şiddet gördüğü gerekçesiyle Nagehan Alçı, yeni bir aşka yelken açtı. Alçı, Rasim Ozan'ın birlikteliğini öğrendikten sonra yaptıklarını anlatarak şaşkınlık yarattı.

"BENİM BİR YUNAN AJANI OLDUĞUMU VE..."

Boşandıktan sonra bir süre sessizliğini koruyan Negahan Alçı, son olarak konuk olduğu Nevşin Mengü'nün programında yeni bir aşka yelken açtığını duyurdu. Yabancı bir diplomat ile birliktelik yaşadığını ifade eden Alçı, "Rasim bunu duyduktan sonra birkaç tane hat çıkarıp kendini polis gibi lanse ederek sağa sola mesaj atmış. Benim bir Yunan ajanı olduğumu ve PKK sempatizanı olduğumu alenen yalan iftiralarla her tarafa haber salmış.

 

"YILLARCA YAŞADIĞIM KABUSTAN SONRA KENDİMİ MUTLU HİSSETTİM"

Ben boşanmış bir insanım. Annemle de çocuklarımla da tanıştırdım. Yıllarca yaşadığım kabustan sonra kendimi mutlu hissettim" dedi.

Teoman'dan 30 yıllık gitarına veda Sarp Apak, kiracısını mahkemeye verdi Hafsanur Sancaktutan'dan "aşk" açıklaması Merve Özbey’in Karabiga konser krizi