İnci Taneleri ekibi o sahne nedeniyle özür diledi

İnci Taneleri dizisinin son bölümünde Yılmaz Erdoğan'ın oynadığı Azem karakteri, Hatıran Yeter şarkısını söyleyerek sözlerin Ferdi Tayfur'a ait olduğunu söyledi. Yapılan yanlışın ardından özür metni yayımlandı.

İnci Taneleri ekibi o sahne nedeniyle özür diledi
  • Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'ın başrolünü paylaştığı Kanal D'nin iddialı dizisi İnci Taneleri, dün akşam 3. bölümle ekrana geldi.
  • Dizide uzun yıllardır Ferdi Tayfur'un sesinden dinlenen Hatıran Yeter şarkısının sözlerinin de Tayfur'a ait olduğu söylendi.

EKİPTEN ÖZÜR GELDİ

  • Şarkı sözlerinin şair Ahmet Selçuk İlkan'a ait olduğunun ortaya çıkmasıyla ekip özür diledi.
  • Dizinin Instagram hesabından "Özür metni" başlığıyla yayınlanan açıklamada "İnci Taneleri'nin üçüncü bölümünde ilk olarak Ferdi Tayfur ustamızın yorumuyla ünlenen Hatıran Yeter şarkısının bestesinin de Ferdi Tayfur'a ait olduğu söylendi. Bu yanlışlık için özür dileriz. Bu şarkının sözleri şair Ahmet Selçuk İlkan'a, müziği ise sayın Yılmaz Tatlıses'e aittir. Bu harika eseri hayatımıza katan ustalara saygılarımızı sunuyor, bu vesileyle sayın Yılmaz Tatlıses'i saygıyla anıyoruz" denildi.

İnci Taneleri ekibi o sahne nedeniyle özür diledi - Resim : 1

 

Hadise ayna karşısında poz verdi Filistin'e yardım çağrısında bulunan takipçisine sert çıktı İnci Taneleri alıntı mı? Ünlü isimden İnci Taneleri'ndeki o sahneye tepki