Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: Konya’yı fuhuştan, uyuşturucudan temizleyeceğiz

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin Konya kongresinde konuştu. Davutoğlu, Konya için birleşme çağrısı yaparak, "Konya’yı fuhuştan, uyuşturucudan temizleyeceğiz. Konya için yeni bir başlangıç lazım" dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: Konya’yı fuhuştan, uyuşturucudan temizleyeceğiz
  • Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin 2. Olağan Konya İl Kongresi'nde konuştu.
  • Kongreye Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun yanı sıra çok sayıda partili katıldı.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: Konya’yı fuhuştan, uyuşturucudan temizleyeceğiz - Resim : 1

"HİZMETKAR OLDUĞUM ŞEHİR"

  • Gelecek Partisi Konya delege kartını gösteren Ahmet Davutoğlu, “Hayatımda birçok unvan, birçok kimlik taşıdım. Ama şimdi bu elimde taşıdığım 1 numaralı Konya delege kimliği benim için en büyük şereftir. Konya ile anılmaktan başka hiçbir kaygımız ve düşüncemiz olmadı” diye konuştu. 
  • Davutoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
  • “Ben kimseyi terk etmedim. Ben devlete bağlılığımı terk etmedim. Ama siz bizleri terk edenleri seçerseniz ülkeyi bu hale getirirler. Bir şiirle olmaz bu işler. Bütün gelecek gönüllülerine selam ediyorum. Allah sizden razı olsun. Konya’yı teknoloji, sanayi merkezi yapacaktık. Şimdi ne var Konya’da? Belediyenin hizmet binası yok. Bir kısmı kiralık alanlarda çalışıyor. Konya yemyeşil olacak demiştik. Parsel parsel satıldı. Onlar anca doların yeşilini görürler. Bunlar demiş ki ‘Benim ülkem, şahsımın memleketi…’ Öyle değil. Bizim şehrimiz Erbakan’ın şehri. Benim hizmetkar olduğum şehir.

    "KONYA'YA YENİ BAŞLANGIÇ LAZIM"

  • Davutoğlu, Konya ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atarak, "Konya’yı fuhuştan, uyuşturucudan temizleyeceğiz. Konya için yeni bir başlangıç lazım" dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu: Konya’yı fuhuştan, uyuşturucudan temizleyeceğiz - Resim : 2

Özgür Özel Buldan ile poz verdi Alman medyası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sözlerini manşetten verdi: Esti gürledi CHP'de değişim yok! Özgür Özel HEDEP ile ittifaka göz kırptı: Kayyum işine kökten karşıyız Atilla Taş İmamoğlu'na verdi veriştirdi: Samimiyetsizsin Ekremcim!