Zirveden dikkat çeken ayrıntı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akşener'e "Sizce seçimi neden kaybettik?" diye sormuş

Eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı 1.5 saatlik zirvenin yankıları devam ediyor. Ankara kulislerde konuşulan son bilgilere göre Beştepe'deki zirvede iddiaların aksine Cumhurbaşkanı yardımcılığı gibi bir teklifin olmadığı Erdoğan'ın Akşener'e de "Sizce seçimi neden kaybettik?" sorusunu yönelttiği iddia edildi. Akşener'in bu soruya ekonomik krizden başlayıp, emekli ve dar gelirlerinin problemleri gibi başlıklarla cevap verdiği belirtiliyor.

Zirveden dikkat çeken ayrıntı! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Akşener'e "Sizce seçimi neden kaybettik?" diye sormuş
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener arasında geçen günlerde gerçekleşen sürpriz görüşme ile ilgili ayrıntılar gündemden düşmüyor.
  • Beştepe'de yapılan 1.5 saatlik toplantının ardından kulislerde Erdoğan'ın Akşener'e cumhurbaşkanı yardımcılığı teklif ettiği, Akşener'in ise oğlu için büyükelçilik istediği gibi iddialar ortaya atılmıştı.

"HERHANGİ BİR TEKLİF YA DA TALEP YOK"

  • Ankara kulislerine düşen son bilgilere göre toplantıda çıkan haberlerin aksine herhangi bir teklif ya da talebin gündeme gelmediği, randevunun da diyalogları olan iki liderin özel kalemlerinin organizasyonuyla yapıldığı dile getiriliyor.

ERDOĞAN'DAN AKŞENER'E ÖNEMLİ SORU

  • Görüşmeden bugüne kadar gün yüzüne çıkmayan en önemli detayınsa Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Akşener'e yönelttiği kritik bir soru olduğu ifade ediliyor.
  • Gazete Pencere yazarı Nuray Babacan'ın aktardığına göre Erdoğan'ın Akşener'e "Sizce seçimi neden kaybettik?" sorusunu yönelttiği Akşener'in ise bu soruya ekonomik krizden başlayarak emekli ve dar gelirlilerinin sorunları kapsamında bir yanıt verdiği öne sürüldü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan CHP Genel Merkezi'nde Meral Akşener'den sürpriz hamle! YMP Genel Başkanı seçim startını verdi: Yaşlı abilere inat ben adayım Özgür Özel sürekli 'erken seçim' diyordu! Yüzde 68,3 'hayır' dedi