Beşiktaş'tan savunma harekatı! Listede 3 yıldız var

Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, ilk olarak savunmayı güçlendirmeyi planlıyor. Siyah-beyazlıları, yeni hocası Giovanni van Bronckhorst'un raporları doğrultusunda stoper bölgesi için 3 aday belirledi. İşte detaylar...

Beşiktaş'tan savunma harekatı! Listede 3 yıldız var

Teknik direktörlük görevine Giovanni van Bronckhorst'u, yönetim kurulu danışmanlığına Brad Friedel'ı getiren Beşiktaş'ta yeni sezonun kadro planlaması devam ediyor.

Beşiktaş'tan savunma harekatı! Listede 3 yıldız var - Resim : 1

Birçok pozisyon için çalışmalarına devam eden siyah-beyazlılarda stoper transferi için gündemde üç isim yer alıyor.

Sabah gazetesinde yer alan haberde Beşiktaş'ın daha önce de kadrosuna katmak istediği Gabriel Paulista'yla 2+1 yıllık anlaşma sağladığı belirtildi.

Beşiktaş'tan savunma harekatı! Listede 3 yıldız var - Resim : 2

Haberde, Paulista'nın da transfere sıcak baktığı, yıllık ücret konusunda görüşmelerin devam ettiği aktarıldı.

MENAJERİ İSTANBUL'A DAVET EDİLDİ

Beşiktaş'ın stoper transferi için gündeminde yer alan bir diğer isim ise Stefan Savic. Savic'in 4 milyon euro maaş talebinin olması nedeniyle menajerinin İstanbul'a davet edildiği belirtildi. Siyah-beyazlı takımın bu ücreti düşürmek istediği ifade edildi.

Beşiktaş'tan savunma harekatı! Listede 3 yıldız var - Resim : 3

HUMMELS LİSTEDE

Beşiktaş'ta stoper transferi için adı geçen isimlerden Mats Hummels ise listenin ilk sırasındaki yerini koruyor. Başan Hasan Arat ve ekibinin stoper transferini en kısa süre içinde bitirmeyi hedefliyor.

Beşiktaş'tan savunma harekatı! Listede 3 yıldız var - Resim : 4

Beşiktaş JK
Fransa'da şampiyon Swiatek G.Saray ManU'nun 2 yıldızını istiyor Buse Macaristan'da altın aldı EURO 2024 öncesi son prova