Fenerbahçe'de Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nın tarihi belli oldu

Fenerbahçe, Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nın 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde yapılacağını açıkladı.

Fenerbahçe'de Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nın tarihi belli oldu
  • Fenerbahçe'de başkanlık seçiminin yapılacağı Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nın tarihi belli oldu.
  • Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:
Sayın Üyemiz, Kulübümüzün Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, aşağıda belirtilen gündem maddelerini görüşmek üzere, 30 - 31 Mayıs 2024 tarihlerinde, saat 10.00'da, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, Kadıköy, İstanbul adresinde yapılacaktır. İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde Genel Kurul, 8 - 9 Haziran 2024 tarihlerinde aynı yer ve saatte, aynı gündem ile çoğunluk aranmaksızın toplanacaktır. Genel kurula katılma hakkı olan üye tam sayısı 46.410'dur. Tüzüğümüzün 28. Maddesinin ikinci ve üçüncü fıkraları uyarınca Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri ile Diğer Kurullar için adaylık başvuruları 23 Mayıs 2024, saat 18.00'e dek yapılabilecektir.
  •  Fenerbahçe'nin başkanlık seçimi için iki aday var. Seçimde mevcut başkan Ali Koç ve eski başkan Aziz Yıldırım yarışacak.
9 kulüp PFDK'ya sevk edildi Kupada tribün düzeni belli oldu Süper Lig'de yeni sezon 9 Ağustos'ta başlayacak Tottenham Manchester City maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?