Fenerbhaçe taraftarından Ali Koç'a flaş sözler! "Ligden çekmeyeceksen bizi neden çağırdın?

Fenerbahçe dün akşam başta ligden çekilme olmak üzere bazı kararlar alınması amacıyla Olağanüstü Genel Kurulu topladı. Yaklaşık 30 bin taraftarın katıldığı genel kurula damga vuran bir soru sosyal medyada çok konuşuldu.

Olaylı Trabzonspor maçı sonrası ligden çekilmeyi tartışan Fenerbahçe camiası dün akşam Olağanüstü Genel Kurul'da buluştu. Başkan Ali Koç'un liderliğinde toplanan binlerce Fenerbahçeli bazı kararlar alınması için yönetime tam yetki verdi.

Fenerbhaçe taraftarından Ali Koç'a flaş sözler! "Ligden çekmeyeceksen bizi neden çağırdın? - Resim : 1

Ancak camianın önemli bir kısmı toplantının sonunda bekledikleri kararların alınmadığını ve gerekli tepkinin tam olarak gösterilmediğini ifade etti.

Fenerbhaçe taraftarından Ali Koç'a flaş sözler! "Ligden çekmeyeceksen bizi neden çağırdın? - Resim : 2

Yaklaşık 2 haftadır konuşulan ligden çekilme fikri askıya alınırken, Süper Kupa'ya çıkmama ya da U19 takımıyla çıkma, Türkiye Kupası'na 2 sene katılmama, Trabzonspor deplasmanına gitmeme gibi seçenekler tartışıldı.

Fenerbhaçe taraftarından Ali Koç'a flaş sözler! "Ligden çekmeyeceksen bizi neden çağırdın? - Resim : 3

Özellikle ligden çekilmeyi destekleyen taraftarlar Ali Koç'a tepki gösterdi. Kongredeki bir taraftarın Ali Koç'a sorduğu soru ise sosyal medyada gündem oldu.

Fenerbhaçe taraftarından Ali Koç'a flaş sözler! "Ligden çekmeyeceksen bizi neden çağırdın? - Resim : 4

Ali Koç'a seslenen bir taraftar, "Başkan niye çağırdın bizi buraya? Ligden çekmeyeceksen niye bu kadar insanı buraya çağırdın? Ligden çek valla yeter" ifadelerini kullandı.

Koç ise taraftara kızgın bir şekilde bakarken herhangi bir şey söylemedi.

Fenerbahçe
Milli motosikletçiler İspanya'da yarışacak Trabzon'a 6 maç ceza verildi! Osayi, Oosterwolde ve İrfan Can... Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi'nde finalistler belli oluyor Fenerbahçe Adana Demirspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?