ETi’nin Bayramlık Çikolataları Bu Bayram Da Mutluluğa Doyuracak

Tüketicilerin gönlünde taht kuran ve mutluluk denince akla hemen gelen marka olan ETi, bu bayramda da farklı tatlardaki çikolatalarını çikolata severlerin beğenisine sunuyor. Bayramlık çikolata kategorisinde portföyünü genişleten ETi’nin, Ramazan’ın ruhuna ve bereketine uygun zengin çeşitlilikteki bayramlık çikolataları yalnızca çocukların değil, 7’den 70’e herkesin damak zevkine hitap ediyor.

ETi’nin Bayramlık Çikolataları Bu Bayram Da Mutluluğa Doyuracak

ETi, bayrama özel hazırladığı ETi Fındıklı Krema Dolgulu, Yer Fıstıklı Krema Dolgulu, Vişne Karamel Dolgulu ve Marble Mozaik Desenli Sütlü Çikolata’nın yanında ETi Karam Bitter Çikolata Kaplı Bisküvili Çilekli Krema ve ETi Karam Portakallı Karamel Dolgulu çeşitleri hem sütlü hem de bitter çikolata severlere lezzet dolu bir seçenek sunuyor. 

ETi'nin fındık ve yer fıstığı gibi klasik lezzetlerden vişne karamel dolgulu çikolatalara kadar geniş bir yelpazede sunulan bu özel tatları ile bayramınız mutlulukla dolu olsun!

Kaynak: haberet.com

Mehmed Emin Tokadi Hazretleri Kimdir? İstanbul'un barajlarındaki doluluk oranı yüzde kaç oldu 4 Nisan 2024? Bayram ne zaman, kaç gün kaldı? Oruç ne zaman bitiyor? Sağlık Bakanlığı kura sonuçları nasıl öğrenilir?