AK Parti Murat Kurum'un İstanbul'a olan vaatlerini paylaştı

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum'un vaatlerini AK Parti İstanbul İl Başkanlığı paylaştı. 'Yeniden İstanbul' hasthagiyle paylaşılan vaatlerin sonuna, 'İstanbul'un olsun' yazıldı.

AK Parti Murat Kurum'un İstanbul'a olan vaatlerini paylaştı

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala adaylar vaatlerini açıklamaya başladı. Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum'da 'İstanbul'un olsun' mottosuyla yapacaklarını sıraladı.

AK Parti Murat Kurum'un İstanbul'a olan vaatlerini paylaştı - Resim : 1

İSTANBUL'UN OLSUN

AK Parti İstanbul hesabından yapılan paylaşımlarla Murat Kurum'un İstanbullulara vaatleri açıklandı. 

1-Gençlerimiz için eğitim olmazsa olmazımızdır. Gençlerimize 10 bin TL eğitim desteği veriyoruz. Eğitim bir nesil, İstanbul'un olsun.
 
2-Gönüllerin bir olması, evlerin şen olması için çalışıyoruz. Evlenecek olan tüm çiftlerimize 50 bin ₺ beyaz eşya desteği İstanbul'un olsun.

 3-Marmara Denizi bizler için paha biçilemez bir değerdir. Arıtma tesislerimizle, bir damla arıtılmamış su denizimize akmayacak. Temiz bir deniz İstanbul'un olsun.
 
4-Deprem hepimizin hassasiyet gösterdiği birincil konulardan bir tanesi. İşte bu sebeple 650 bin konutla tarihe geçecek dönüşüm hareketi İstanbul'un olsun.
 
5-Kaybolan yılları, telafi etme zamanı yaklaşıyor. İstanbul'da kadın girişimcilerimize destek sağlayacağız. En güzel yarınlar İstanbul'un olsun.
 
6-Şehrimizin iki yakasında açacağımız 50 bin kapasiteli hayvan barınaklarıyla sokaklar güvenli bir şekilde İstanbul'un olsun.
 
7-Üç yeni İstanbul Şehir Kütüphanesi İstanbul'un olsun.
 
8-İstanbul, uluslararası organizasyonların başkenti olsun, İstanbul'un olsun.
 
9-Beş yılda tamamlanacak olan 250 bin araçlık otopark İstanbul'un olsun.
 
10-964 mahalleye spor tesisi, İstanbul'un olsun.
 
11-İstanbul'a iki yeni tiyatro ve her iki yakada yeni konser alanı İstanbul'un olsun.

Alper Gezeravcı'ya yeni görev Gökhan Zan'dan 'Lütfü Savaş protestosu' açıklaması CHP'nin İstanbul adayları Seçim mesaisinde dikkat çeken mücadele