Cumhurbaşkanı Erdoğan Slovakya Başbakanı'na yapılan saldırıyı kınadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Slovakya Başbakanı Robert Fico'ya yönelik gerçekleştirilen suikast girişimini şiddetle kınadı. X hesabından paylaşımda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, saldırıda yaralanan Fico'ya acil şifalar dileyerek, Slovakya halkına ve hükûmetine de geçmiş olsun dileklerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Slovakya Başbakanı'na yapılan saldırıyı kınadı
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Slovakya Başbakanı Robert Fico'ya yönelik gerçekleştirilen silahlı saldırıyı şiddetle kınadı.
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan konuya ilişkin mesajını X platformundaki hesabından paylaştı.
  • Başbakan Fico'ya yönelik gerçekleştirilen menfur suikast girişimini şiddetle kınadığını ve acil şifalar dilediğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Slovakya halkına ve hükûmetine, ülkem ve milletim adına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum." dedi.
  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:
Slovakya Başbakanı Robert Fico'ya yönelik gerçekleştirilen menfur suikast girişimini şiddetle kınıyor, saldırıda yaralanan Sayın Fico'ya acil şifalar diliyorum. Slovakya halkına ve hükûmetine, ülkem ve milletim adına geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Kendisine müdahale eden doktora saldırdı Bıçakla öldürülen öğrencinin sevdikleriyle son anları ortaya çıktı İYİ Parti'de yeni istifa Bakan Fidan'dan kritik temaslar