Galatasaray'dan 500. maçına çıkan Muslera paylaşımı

Galatasaray'ın efsanesi Fernando Muslera, 500. maçına Atakaş Hatayspor karşısında çıktı. Sarı kırmızılı kulüp sosyal medya hesabından Uruguaylı eldiven için paylaşım yaptı ve "Ne mutlu bize ki Galatasaraylısın" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'dan 500. maçına çıkan Muslera paylaşımı
  • Galatasaray, Atakaş Hatayspor'u konuk etti. 
  • Sarı kırmızılılarda kaptan Fernando Muslera 500. maçına çıktı. Maç öncesi ısınmada Galatasaraylı futbolcular, "500, Fernando Muslera" yazılı tişörtleri giyerek çıktı.
  • Galatasaray sosyal medya hesabından Muslera'nın 500 maçı için paylaşım yaptı.

Galatasaray'dan 500. maçına çıkan Muslera paylaşımı - Resim : 1

  • Sarı kırmızılıların paylaşımında, "Sakatlandığın gün sağlam bacağını seninki iyileşinceye kadar sana vermeye can atan kaç kişi vardı? Kaç çocuk sokak maçında topu yakalayınca adını bağırdı kanayan diziyle? Bir gol dışında kaç hayali kurtardın direk dibinde? Kaç yürek yumuşadı en zor anlarda gülümseyen yüzünü görünce? Kaç forvetin başı ellerinin arasında kaldı karşında? Sahi kaç? Bu sayıları bilmek zor ama bildiğimiz bir sayı var. Bugün şanlı formamızla 500. maçın Kaptan! Ne mutlu bize ki Galatasaraylısın; kaleciliğin, sportmenliğin ve insanlığınla övünç kaynağımızsın." ifadeleri yer aldı.

"Ne sesimizi duyan var, ne utanan, ne sıkılan" F.Bahçe kongresine futbolcular katıldı UEFA'dan Gamze Durmuş Pakkan'a görev Ajax köstebeklik yapan ismi kovdu