Galatasaray'dan Rafa Silva'ya son teklif

Şampiyon Galatasaray'ın transfer çalışmaları devam ediyor. 10 numara bölgesine yıldız bir isim almak isteyen sarı-kırmızılı ekip, Benfica'dan ayrılan Rafa Silva'ya son teklifini yaptı.

Galatasaray'dan Rafa Silva'ya son teklif

10 numara transferi için çalışmalara devam eden Galatasaray Yönetimi'nin, Benfica ile sözleşmesi sona eren Rafa Silva ile pazarlıklarını sürdürdüğü iddia edildi.

Galatasaray'dan Rafa Silva'ya son teklif - Resim : 1

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; sarı kırmızılılar, Portekizli yıldıza yıllık 3.5 milyon Euro maaş ve 3 milyon Euro da imza parası içeren bir kontrat sundu ve beklemeye koyuldu.

Galatasaray'dan Rafa Silva'ya son teklif - Resim : 2

Rafa Silva, ilk etapta Suudi Arabistan'dan gelen yüksek ücretli teklifleri değerlendirmeye alacağının sinyallerini verirken sarı kırmızılı yönetim ise son teklifin bu olduğunu iletti.

Geçen süreçte 31 yaşındaki oyuncu, kariyeri açısından Galatasaray hamlesinin daha doğru olacağını yakın çevresi ve menajerine iletince Portekiz basınına göre rotayı da İstanbul'a çevirmeye çok yaklaştı.

Galatasaray'dan Rafa Silva'ya son teklif - Resim : 3

10 numara bölgesinin yanı sıra kanatlarda da oynayabilen deneyimli isim, bu hafta son kararını verip Galatasaray'ın teklifi için son sözünü söyleyecek.

Bu sezon Benfica formasıyla 52 maça çıkan Rafa Silva, takımına 22 gol, 15 asistlik skor katkısı sağladı.

Galatasaray
Fransa finalini Alcaraz kazandı 3. kez seçildikten sonra konuştu Ali Koç'u tebrik etti Eski Galatasaraylı, Harvard mezunu